Reklama

Reklama

Julia Dybowska spędza Boże Narodzenie na Malediwach. Ale luksus

Julia Dybowska znana jest ze swojego zamiłowania do luksusu i podróży. Tym razem podarowała sobie podróż w Boże Narodzenie na... Malediwy. Ukochana teherańskiego biznesmena pochwaliła się jak spędza święta w tym roku.

Julia Dybowska nie szczędzi pieniędzy na podróże

Julia Dyboska, która od ponad 5 lat jest ukochaną teherańskiego biznesmena zarabiającego krocie, uwielbia korzystać ze zgromadzonych na jego koncie pieniędzy. 

 Gwiazda od momentu ujawnienia związku z Robertem Tchenguizem, chętnie chwali się bogactwem w swoich mediach społecznościowych. Nie brakuje tam obłędnie drogich stylizacji, zdjęć z luksusowych willi i z licznych wyjazdów. 

Julia Dybowska ze swoim ukochanym mieszka na co dzień w Londynie, ale nie zapomniała o swoich polskich korzeniach i często wraca do Polski, by odwiedzić rodzinę. 

Można było się spodziewać, że z okazji Bożego Narodzenia także i tym razem odwiedzi rodzinę w Warszawie. Jednak nie tym razem. 

Na jej profilu pojawiły się zdjęcia z Malediwów, na których co prawda brakuje choinki i pierogów z kapustą i grzybami, ale z pewnością nie brakuje pięknej pogody, lazurowej wody i okazji do chwalenia się bikini. 

Reklama

Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych nie było widać smutki i tęsknoty za ojczyzną. Gwiazda doskonale bawiła się na świątecznych wakacjach i chwaliła niezwykle szczupłą figurą. 

Julia Dybowska i jej tajemniczy związek z Robertem Tchenguizem

O ile Julia Dybowska niezwykle chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych, to niemal nigdy nie pokazuje tam swojego wybranka. 

Robert Tchenguiz jest brytyjskim przedsiębiorcą, inwestorem nieruchomości, aktywnym udziałowcem i dealerem papierów wartościowych. Prywatnie był mężem Heather Bird, która wcześniej przez wiele lat była jego dziewczyną. 

To właśnie od niej w atmosferze skandalu miał odejść biznesmen, a jego nową wybranką została... Julia Dybowska. Może i gwiazda niezbyt chętnie pokazuje swojego wybranka, ale to dzięki niemu może pławić się w luksusach i bez skrupułów z tego korzysta. 


    

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy