Julia Kamińska znów kusi fanów. Bardzo skąpy strój!

Julia Kamińska, która, jak dotąd, raczej stroniła od pokazywania swojego ciała w social mediach, ostatnio coraz częściej dzieli się z fanami efektami zmysłowych sesji zdjęciowych. Piękna aktorka niedawno ponownie zachwyciła swoich followersów na Instagramie. Tym razem zapozowała do fotki w naprawdę skąpym stroju!

Julia Kamińska wie, jak przyciągnąć uwagę swoich fanów. Jej gorące zdjęcia aż zapierają dech w piersiach!
Julia Kamińska wie, jak przyciągnąć uwagę swoich fanów. Jej gorące zdjęcia aż zapierają dech w piersiach!Justyna RojekEast News

Julia Kamińska doskonale wie, jak rozgrzać do czerwoności swoich fanów. 

Aktorka, której ogromną popularność przyniosła rola w serialu "BrzydUla" ostatnio jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie regularnie, gdzie obserwuje ją już ponad 287 tysięcy osób, pojawiają się nowe, gorące zdjęcia. 

Ostatnio gwiazda ponownie nieźle podniosła temperaturę w sieci. Tym razem sesją w skąpej beżowej bieliźnie i seksownych kabaretkach. 

Nic dziwnego, że 34-letnia artystka jest uważana za prawdziwą piękność!

Julia Kamińska w bardzo skąpym stroju. Fani nie szczędzą aktorce komplementów!

Pod zdjęciem Julii Kamińskiej nie zabrakło komplementów od fanów, którzy są oczarowani wyglądem atrakcyjnej aktorki. 

"Piękna", "ślicznie wyglądasz" - pisali, jednak gorąca fotka była jedynie pretekstem, aby podzielić się z followersami informacją o projekcie, w którym aktorka wzięła udział razem z innymi koleżankami z branży. 

Gwiazda wzięła udział w sesji: "Wiek to tylko liczba" do magazynu Viva, w której oprócz niej pojawiły się również takie artystki jak: Ewa Kasprzyk, Urszula Dudziak, Bogna Sworowska czy Anna Dereszowska.

Czytaj również:

Zobacz także:

"Ewa gotuje": Kasza gryczana kiszonaPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas