Reklama

Reklama

Julia Wieniawa: Staram się zmieniać świat. Zaczynam od siebie

Już w też weekend w Uniejowie odbędzie się Earth Festival - impreza muzyczna, której przesłaniem jest najszerzej pojęte dbanie o naszą Planetę. Jedną z gwiazd, które pojawią się na festiwalowej scenie jest Julia Wieniawa. W spocie promującym wydarzenie artystka opowiedziała o tym, jak sama stara się dbać o planetę.

 19 sierpnia w Uniejowie startuje organizowany przez Polsat trzydniowy Earth Festival - wyjatkowy weekend wypełniony muzyką, którego przesłaniem jest najszerzej pojęte dbanie o naszą Planetę. W piatek zobaczymy koncert "Zalewski i przyjaciele", w sobotę artyści zaśpiewaja przeciwko wojnie, niedziela upłynie pod hasłem "Gwiazdy dla Czystej Polski".

Podczas niedzielnego koncertu zobaczymy między innymi Julię Wieniawę, która wzięła tez udział w spocie promującym to wydarzenie.

"Staram się na co dzień, małymi kroczkami, zmieniać ten świat i zaczynam właśnie od siebie, bo myślę, że kiedy wszyscy zaczniemy od siebie, to będziemy mogli wspólnie zrobić więcej. Segregacja śmieci, picie filtrowanej wody z kranu, nieużywanie plastikowych butelek. To są małe rzeczy, które mogą zmienić wiele. Znajdźcie  coś swojego, co możecie dać naszej planecie, a na pewno będzie żyło się nam lepiej", mówi gwiazda.

Reklama

***
Zobacz również:

Natalia Przybysz: Utożsamiam się z wszystkimi piosenkami, które napisałam

Earth Festival 2022 Uniejów. Krzysztof Zalewski i przyjaciele: Cztery żywioły [RELACJA, TRANSMISJA]

Natalia Szroeder na Earth Festival 2022: Zacznijmy od najbardziej prozaicznych rzeczy

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Earth Festival Uniejów | ekologia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy