Reklama

Reklama

Julia Wieniawa zaskoczyła wyznaniem u Kuby Wojewódzkiego. Poruszyła temat #metoo

Julia Wieniawa jest jedną z największych polskich gwiazd młodego pokolenia. Mimo tego gwiazda nie zabiera głosu na ważne społecznie tematy w swojej twórczości. Teraz jednak ma się to zmienić - artystka wyznała u Kuby Wojewódzkiego, że doświadczyła na planie molestowania.

Julia Wieniawa u Kuby Wojewódzkiego

Julia Wieniawa była gościnią wczorajszego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Ostatnio gwiazda bardziej niż na karierze aktorskiej skupia się na rozwoju w kierunku muzycznym. Jednak w rozmowie zostały poruszone różne aspekty jej życia.

Prowadzący zapytał artystkę, dlaczego w swoich tekstach nie porusza ważnych społecznie tematów. Ona natomiast stwierdziła, że jest na to gotowa i ma to w swoich planach. Wieniawa wyznała również, że miała w przeszłości przygotowaną pewną piosenkę, jednak zdecydowała się wtedy jej nie wypuszczać.

Julia Wieniawa o molestowaniu na planie

Następnie gwiazda kontynuowała wątek, opowiadając o tym, że posiada już dużo materiału na swoją drugą płytę. Nowe utwory Wieniawy mają opowiedzieć o jej przykrych doświadczeniach. Przyznała, że przeżyła na planie sytuację, która wpisuje się w ruch #metoo.

Reklama

Wojewódzki zaczął dociekać, czy chodzi o molestowanie czy o mobbing. Artystka odpowiedziała, że częściowo i o jedno, i o drugie. Stwierdziła także, że "zostawia to dla siebie, bo nie chce być znana ze skandali". Wieniawa podkreśliła, że poradziła sobie z tą sytuacją.

Zobacz również: Chloe Ferry zaszalała na imprezie. Tak jeszcze nigdy nie wyglądała

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy