Reklama

Reklama

Justin Bieber zaśpiewał na noworocznej imprezie DiCaprio

21-letni piosenkarz bawił się na pełnej gwiazd imprezie noworocznej u Leonarda w St Barts, kiedy zdecydował się na niezapowiedziany występ, podczas którego zaśpiewał kilka utworów, łącznie ze swoim ostatnim singlem 'Sorry'.

Według Billboard zapytał tłum: - Kto reprezentuje Nowy Jork? Kto chce mieć dobry rok? Kto ma dobre postanowienie noworoczne? Kto nie był wcześniej Belieberem, a teraz jest?

Justin poprosił także obecnych o odłożenie telefonów komórkowych, mówiąc: - To nie jest koncert Prince. Wiem, że kiedy Prince poprosił o odłożenie telefonów, nie był nawet z nikim połączony. Ale tak naprawdę, bawmy się po prostu dobrze.

Impreza Leonarda była zorganizowana w prywatnej willi na wyspie i pojawiło się na niej olbrzymie grono celebrytów, łącznie z Robinem Thicke i jego dziewczyną April Love Geary, Lukasem Haas, czy Kevinem Connolly.

Reklama

Brat księżnej Katarzyny - James Middleton - również widziany był na parkiecie, podczas koncertu Machine Gun Kelly.

Justin wypoczywał ostatnio na wakacjach na wyspie Angulill, niedaleko St Barts, w towarzystwie potencjalnego obiektu swoich zaiteresowań, modelki Hailey Baldwin.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje