Reklama

Reklama

Justyna Gradek jeszcze się nie rozwiodła! Tak wyglądał jej ślub!

Justyna Gradek to polska modelka i influencerka oraz była "ring girl" w konfederacji MMA. O gwiazdce zrobiło się znów głośno za sprawą jej związku z rumuńskim milionerem Alexem Bodim. Kontrowersję wywołał fakt, że Justyna Gradek jeszcze nie jest rozwiedziona. Kim jest jej mąż?

Kim jest Justyna Gradek?

 

Justyna Gradek to piękna Polka, o której rozpisują się teraz rumuńskie media. Wszystko za sprawą jej gorącej randki z Alexem Bodim, który w Rumunii znany jest jako milioner i bożyszcze wśród kobiet. 

W mediach pojawiły się zdjęcia pary, która bawiła się w najlepsze w jednym z luksusowych barów w nadmorskiej miejscowości. 

Okazało się jednak, że stan cywilny Justyny Gradek nie uległ zmianie i gwiazdka wciąż jest mężatką! 

Jej mężem jest zawodnik MMA, Karol Miśkiewicz. Para poznała się przy okazji jednych z zawodów sztuk walki, gdzie Justyna pracowała jako "ring girl", a Miśkiewicz startował jako zawodnik. 

To właśnie on został jej mężem, a nie słynny niemiecki projektant, Philipp Plein, z którym spotykała się wcześniej.

Reklama

Ślub Justyny Gradek i Karola Miśkiewicza

Ślub z Miśkiewiczem Gradek trzymała do samego końca w tajemnicy, a szczegóły uroczystości i zdjęcia pojawiły się dopiero po fakcie-  za sprawą zaproszonych na uroczystość gości. Wśród nich była, m.in., modelka Paula Tumala oraz stylista fryzur Kajetan Góra.

Uroczystości ślubne i wesele odbyły się w Łodzi, skąd pochodzi Justyna Gradek. Para składała sobie przysięgę pod gołym niebem w romantycznych okolicznościach. 

Panna młoda zachwyciła kreacją ślubną. Wybrała suknię, która była dopasowana do jej idealnej figury i wykonana z koronki. Suknia ślubna jednak więcej odkrywała, niż zakrywała, czym Gradek wzbudziła w mediach kolejną sensację. 

Ślub odbył się w 2019 roku, ale miłość Justyny i Karola nie przetrwała próby czasu. Od momentu ogłoszenia rozstania, byli partnerzy zaczęli publicznie wywlekać swoje problemy, do tego stopnia, że Justyna wyjawiła prawdę o problemach finansowych męża. 

***
Zobacz również: 

Kim jest Justyna Gradek? Zrobiło się o niej głośno! 

Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Najpiękniejszy jest balkon! 

Kasia Cichopek miała dużą szansę zostać prowadzącą "You Can Dance"? "To jest decyzja stacji"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Gradek | Alex Bodi | Karol Miśkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy