Reklama

Reklama

Kim jest Justyna Gradek? Zrobiło się o niej głośno!

Justyna Gradek to polska modelka i influencerka, która do niedawna spotykała się z Karolem Miśkiewiczem, teraz okazuje się, że piękna celebrytka znalazła pocieszenie w ramionach nowego ukochanego. Zdjęcia Justyny Gradek obiegły media, a ona sama bawi się w najlepsze.

Kim jest Justyna Gradek?

Justyna Gradek zaistniała w polskim show-biznesie dzięki pracy przy organizacji MMA, jako "ring girl". Była także znana ze swojego związku z niemieckim projektantem, Philippem Pleinem. 

Jej profil na instagramie obecnie obserwuje milion internautów, którzy śledzą jej życie prywatne. Obecnie polska modelka spotykała się zawodnikiem MMA Karolem Miśkiewiczem, od którego przyjęła zaręczyny i wyszła za niego w 2019 roku.

Niestety miłość nie przetrwała, a para rozstała się, lecz nadal jest w trakcie rozwodu. Byli partnerzy publicznie zdradzają obecnie swoje sekrety, a ostatnio Justyna zdradziła także, że musiała utrzymywać męża, który miał problemy finansowe. 

Okazuje się, że Justyna Gradek szybko znalazła pocieszenie i nie mając jeszcze rozwodu, zaczęła spotykać się z nowym partnerem. Ponoć wybrankiem Justyny okazał się Alex Bodi, rumuński milioner. 

Związek nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie InstaStories, które opublikował milioner. Na zdjęciach i nagraniach widać, że Justyna i Alex doskonale bawią się w ekskluzywnym klubie nad morzem. 

Reklama

Alex Bodi - nowy ukochany Justyny Gradek

Alex Bodi to biznesmen i celebryta opisywany w rumuńskiej prasie jako bożyszcze kobiecych serc. Stał się sławny dzięki związkowi z modelką Biancą Dragusanu.

Biznesmen utrzymuje, że dorobił się swojej fortuny dzięki legalnym interesom w Hiszpanii i Niemczech. 

Patrząc na zdjęcia Alexa i Justyny można zauważyć, że parę ciągnie do siebie.

Zobacz konto Justyny w Maxmodels!Zobacz również:

Księżna Kate w kwarantannie. William na wydarzeniach publicznych
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Gradek | Alex Bodi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy