Reklama

Reklama

Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera? Wszystko na to wskazuje

Mimo że ósmy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skończył się już jakiś czas temu, wierni fani wciąż śledzą losy jego bohaterów. Justyna, która już po emisji programu rozstała się z Przemkiem, wydaje się nie rozpaczać. Kobieta wybrała się na urlop do Kenii, a towarzyszy jej prawdopodobnie nowy partner.

Nieudany sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który od samego początku budził spore kontrowersje. Formuła, w której dwoje nieznajomych ludzi bierze ślub podczas pierwszego spotkania, zaskakiwała widzów. Jednak zyskała też swoich fanów, a kilku parom udało się przetrwać.

Niestety najnowszy, ósmy sezon programu nie był szczęśliwy dla żadnego z małżeństw. Choć widzowie dawali szansę na przetrwanie Marcie i Patrykowi, oni również rozstali się po zakończeniu nagrań, podobnie jak Marta i Maciej, którzy podjęli taką decyzję jeszcze przy ekspertach.

Reklama

Czytaj także: Emocje w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Widzowie krytykują Justynę

Rozstanie Justyny i Przemka

Najwięcej emocji wzbudzała z kolei para Justyny i Przemka, przede wszystkim z powodu specyficznej osobowości kobiety, której widzowie nie polubili. Małżeństwo było ze sobą przez jakiś czas po programie, jednak ostatecznie także zdecydowali się rozstać.

Kobieta układa sobie życie na nowo, a fani podejrzewają, że ma już nowego partnera. Jakiś czas temu Justyna dodała na Instagrama zdjęcie, na którym ktoś ją całuje, jednak nie widać było twarzy wybranka. 

Justyna ma nowego partnera?

Obecnie Justyna przebywa na dwutygodniowym urlopie w egzotycznej Kenii. Na instagramowej relacji pojawiło się zdjęcie z lunchu, na którym widać prawdopodobnie tego samego mężczyznę, jednak kobieta ponownie nie pokazała jego twarzy.

Wydaje się zatem, że kobieta nie rozpacza po rozstaniu z Przemkiem. Mężczyzna również nie wydawał się być zasmuconym, że programowe małżeństwo mu nie wyszło - oboje krótko po emisji zaczęli wymieniać wzajemne złośliwości wobec drugiej osoby.

Zobacz również: Justyna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mierzy się z hejtem. Odpowiedziała

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy