Reklama

Kaley Cuoco z "Teorii wielkiego podrywu" promienieje w ciąży!

Kaley Cuoco, aktorka znana z takich seriali jak "Teoria wielkiego podrywu" i "Stewardessa" jest w ciąży i dosłownie promienieje! Serialowa Penny znów jest szczęśliwie zakochana i zachwyca na czerwonym dywanie.

Jesienią 2022 roku Kaley Cuoco poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży. 37-letnia aktorka i jej starszy o trzy lata partner, również aktor, Tom Pelphrey, znany z takich hitów Netfliksa jak „Ozark” czy „Iron Fist” zostaną rodzicami po raz pierwszy. 

Kaley Cuoco zdradziła już fanom, że spodziewa się córeczki i nigdy wcześniej nie była szczęśliwsza: 

- napisała w poście na Instagramie, do którego dołączyła fotki tortu, testów ciążowych i pierwszych body dla maluszka. 

Fani natychmiast zasypali aktorkę i jej partnera gratulacjami, przekonując Kaley, że będzie "najlepszą mamą na świecie". Jedno jest pewne - bez wątpienia będzie jedną z najpiękniejszych mam w show-biznesie, bo już w ciąży wygląda zachwycająco. 

Reklama

Kaley Cuoco promienie w ciąży! Zachwyciła na czerwonym dywanie

W połowie stycznia Kaley pojawiła się na 28. rozdaniu nagród Critics Choice i zachwyciła w długiej, czarnej sukni. Kilka dni wcześniej wystąpiła na rozdaniu Złotych Globów w lawendowej kreacji na ramiączkach, zbierając mnóstwo komplementów. 

Kaley Cuoco miała już dwóch mężów. Dopiero teraz znalazła szczęście

Kaley Cuoco, znana głównie z roli Penny w serialu "Teoria wielkiego podrywu" oraz Cassandy w "Stewardessie" ma na koncie kilka poważnych związków, ale dopiero teraz czuje, że naprawdę znalazła swoje miejsce na ziemi. 

Wiele lat temu Kaley spotykała się ze swoim kolegą z obsady „Teorii wielkiego podrywu”, Johnnym Galeckim. Po dwóch latach związku zdecydowali się jednak zostać przyjaciółmi. W 2011 roku zaręczyła się z Joshem Resnikiem, ale ten związek również nie przetrwał próby czasu. 

W 2013 roku Kaley Cuoco wyszła za mąż za tenisistę Ryana Sweetinga, ale dość szybko się rozwiodła. Aktorka była również żoną jeźdźca Karla Cooka, ale dopiero przy Pelphreyu znalazła szczęście. 

Zobacz również:

Ewa Gawryluk rozebrała się dla "Playboy'a" 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kaley Cuoco | Teoria wielkiego podrywu | Gwiazdy w ciąży

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy