Kaley Cuoco z "Teorii wielkiego podrywu" promienieje w ciąży!

Kaley Cuoco, aktorka znana z takich seriali jak "Teoria wielkiego podrywu" i "Stewardessa" jest w ciąży i dosłownie promienieje! Serialowa Penny znów jest szczęśliwie zakochana i zachwyca na czerwonym dywanie.

Kaley Cuoco z partnerem
Kaley Cuoco z partnerem Amy Sussman/Getty AFP/East NewsEast News

Jesienią 2022 roku Kaley Cuoco poinformowała swoich fanów, że jest w ciąży. 37-letnia aktorka i jej starszy o trzy lata partner, również aktor, Tom Pelphrey, znany z takich hitów Netfliksa jak „Ozark” czy „Iron Fist” zostaną rodzicami po raz pierwszy.

Kaley Cuoco zdradziła już fanom, że spodziewa się córeczki i nigdy wcześniej nie była szczęśliwsza:

Dziewczynka Pelphrey przyjdzie na świat w 2023 roku. Jestem w siódmym niebie. Kocham cię @tommypelphrey!!!

- napisała w poście na Instagramie, do którego dołączyła fotki tortu, testów ciążowych i pierwszych body dla maluszka.

Fani natychmiast zasypali aktorkę i jej partnera gratulacjami, przekonując Kaley, że będzie "najlepszą mamą na świecie". Jedno jest pewne - bez wątpienia będzie jedną z najpiękniejszych mam w show-biznesie, bo już w ciąży wygląda zachwycająco.

Kaley Cuoco promienie w ciąży! Zachwyciła na czerwonym dywanie

W połowie stycznia Kaley pojawiła się na 28. rozdaniu nagród Critics Choice i zachwyciła w długiej, czarnej sukni. Kilka dni wcześniej wystąpiła na rozdaniu Złotych Globów w lawendowej kreacji na ramiączkach, zbierając mnóstwo komplementów.

Kaley Cuoco podczas 28. rozdania nagród Critics Choice
Kaley Cuoco podczas 28. rozdania nagród Critics ChoiceRex FeaturesEast News
Kaley Cuoco w ciąży wygląda wyjątkowo promiennie
Kaley Cuoco w ciąży wygląda wyjątkowo promiennie Jordan Strauss/ InvisionEast News

Kaley Cuoco miała już dwóch mężów. Dopiero teraz znalazła szczęście

Kaley Cuoco, znana głównie z roli Penny w serialu "Teoria wielkiego podrywu" oraz Cassandy w "Stewardessie" ma na koncie kilka poważnych związków, ale dopiero teraz czuje, że naprawdę znalazła swoje miejsce na ziemi.

Wiele lat temu Kaley spotykała się ze swoim kolegą z obsady „Teorii wielkiego podrywu”, Johnnym Galeckim. Po dwóch latach związku zdecydowali się jednak zostać przyjaciółmi. W 2011 roku zaręczyła się z Joshem Resnikiem, ale ten związek również nie przetrwał próby czasu.

W 2013 roku Kaley Cuoco wyszła za mąż za tenisistę Ryana Sweetinga, ale dość szybko się rozwiodła. Aktorka była również żoną jeźdźca Karla Cooka, ale dopiero przy Pelphreyu znalazła szczęście.

Zobacz również:

Kobiety w kinie i teatrze - nadal mają pod górkę? Katarzyna Dąbrowska w podcaście video "Zdanowicz pomiędzy wersami"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas