Kamil Durczok nie żyje. Była partnerka przerywa milczenie

Aktualizacja

Kamil Durczok nie żyje - taka tragiczna informacja obiegła media. Rodzina dziennikarza potwierdziła tragiczne wieści. Za to na temat śmierci dziennikarza milczała jego była partnerka - Julia Oleś. W końcu opublikowała InstaStories z pożegnaniem. To o ich związku było głośno swojego czasu.

Julia Oleś i Kamil Durczok tworzyli związek od 2017 roku i rozstali się w 2019 roku
Julia Oleś i Kamil Durczok tworzyli związek od 2017 roku i rozstali się w 2019 rokuMichal BaranowskiAKPA

Kamil Durczok nie żyje. Co było powodem śmierci?

Kamil Durczok, znany dziennikarz telewizyjny i radiowy oraz publicysta zmarł w wieku 53 lat. Informacja ta wstrząsnęła mediami i koledzy oraz koleżanki z branży, a także fani, nie mogą w to uwierzyć.

Wieści o śmierci dziennikarza zostały potwierdzone przez jego bliskich. Interia dowiedziała się, że Durczok był reanimowany w nocy. Miał krwotok. Zmarł nad ranem w szpitalu w Katowicach.

Dla wielu śmierć dziennikarza jest szokiem. Przypomnijmy, że swego czasu w mediach było głośno o jego związku z influencerką Julią Oleś, znaną jako Fabjulus. 

Ona również na początku nie zabrała głosu na temat niespodziewanej śmierci Kamila Durczoka. 

Kamil Durczok i Julia Oleś - historia związku

Julia Oleś i Kamil Durczok spotykali się od 2017 roku. O ich związku było niezwykle głośno i budził on kontrowersje. Para związała się po rozwodzie dziennikarza i zaczęła pokazywać się w sieci oraz na oficjalnych imprezach. 

Rozstali się w kwietniu 2019 roku. Rok później Julia Oleś wydała książkę i wszyscy byli ciekawi, czy znajdą się tam kulisy związku i rozstania z dziennikarzem. 

Chociaż influencerka nigdzie nie napisała tego wprost, to w książce można przeczytać historię młodej projektantki będącej w toksycznym związku ze skompromitowanym w aferze finansowej człowiekiem. Mężczyzna jest w stosunku do bohaterki książki bardzo agresywny, nadużywa alkoholu i innych używek.

Tak Julia Oleś pożegnała Kamila Durczoka

W końcu po początkowym milczeniu Julia Oleś opublikowała w swoich mediach społecznościowych piosenkę autorstwa Franka Sinatry "My Way" i podpisała krótko: "Tak, jak prosiłeś". 

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas