Reklama

Kamila Wybrańczyk prezentuje formę przed walką

Kamila Wybrańczyk stanie w ten weekend przed kolejnym wyzwaniem. Partnerka pięściarza Artura Szpiki, a teraz również zawodniczka MMA, stoczy swoją drugą walkę, tym razem z Martą Linkiewicz. Kamiszka właśnie pochwaliła się na Instagramie przygotowaną do walki formą.

Kamila Wybrańczyk w sobotę po raz drugi wejdzie do klatki MMA. Jej przeciwniczka, Marta Linkiewicz ma się czego obawiać, bo Kamila ma już na koncie jedną wygraną walkę - na ostatniej gali FAME MMA pokonała bowiem, znaną z teledysków Donatana, Zusje, wcześniej występującą pod pseudonimem Luxuria Astaroth. Po stronie Linkiewicz jest natomiast doświadczenie - Marta stoczyła już cztery walki, z tego trzy wygrała. Stawką jest pas organizacji, więc bez wątpienia każda z zawodniczek będzie chciała dać z siebie wszystko.

Obie panie są bardzo pewnie siebie i widać, że nie pałają do siebie sympatią. Podczas konferencji padło wiele mocnych słów i wzajemnych oskarżeń, ale jak to zazwyczaj bywa, wszystko zostanie wyjaśnione w klatce. 

Kamila regularnie relacjonowała fanom przygotowania do walki. Zdradziła również, że nie trenuje z Arturem, bo słynny pięściarz nie ma do niej cierpliwości, ale zawsze może liczyć na jego wsparcie i dobre słowo. Dziś na Instagramie Kamiszka opublikowała zdjęcie swojej umięśnionej sylwetki. Pozuje na nim w samej bieliźnie, prezentując niesamowitą rzeźbę. Aż trudno uwierzyć, że w tak krótkim czasie wypracowała taką formę! Słowa wsparcia przesłali Kamili m.in. Michał Materla czy Daniel Omielańczuk, pod wrażeniem są również fani, którzy już nie mogą doczekać się walki.

Reklama

A wy, komu kibicujecie? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Wybrańczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy