Reklama

Reklama

Karina Irby chwali się pośladkami, pozując na plaży

Karina Irby, australijska instagramerka znana jest z tego, że nie wstydzi się pokazywać ciała i regularnie wrzuca na Instagrama odważne fotki w bikini. Choć jej ciało nie jest doskonałe, a ona sama walczy z chorobą skóry, stara się przekonywać inne kobiety, że każda z nich jest piękna i powinna się akceptować.

Karina Irby to atrakcyjna blondynka, która na Instagramie zgromadziła już 1,2 miliona obserwatorów. Influencerka mieszka w Australii, gdzie prowadzi firmę, tworzącą stroje kąpielowe dla kobiet w różnym wieku i na każdą figurę. Australijka doskonale radzi sobie w biznesie, ale to nie stroje bikini przyniosły jej popularność w sieci. 

Karina regularnie zamieszcza na Instagramie zdjęcia, które sprawiły, że jest dziś nazywana żywą reklamą nurtu body positive. Influencerka walczy bowiem od wielu lat z alergią, ciężką postacią egzemy, trądzikiem, celllulitem i innymi niedoskonałościami. Choć stara się dbać o swoją skórę, dużo ćwiczy i lubi zdrową dietę, to jej ciału wciąż daleko jest do ideału - Karina pogodziła się jednak z tym faktem i do tego samego zachęca inne, wciąż uczące się samoakceptacji kobiety. 

Karina Irby regularnie wrzuca na Instagrama fotki, na które nie odważyłaby się większość influencerek. Pozuje zazwyczaj na plaży, chwaląc się swoimi fałdkami i sporych rozmiarów pośladkami, a fani są zachwyceni jej podejściem do własnego ciała. 

Reklama

Zobacz również: Ewa Sonnet nagrywa porno w klasztorze! Radny PIS alarmuje! 

Karina Irby chwali się pośladkami, pozując na plaży. Fani piszą: "Niesamowita"

Na najnowszym zdjęciu, które Karina wrzuciła właśnie na Instagrama, pozuje ona na plaży, prezentując jeden ze strojów ze swojej kolekcji i imponujące pośladki. Pod zdjęciem influencerki momentalnie pojawiły się komentarze zachwyconych fanów:

- "Perfekcyjna", "Po prostu niesamowita", "Ale krągłości", "Piękna" - piszą. 

Gdy pod fotką pojawił się jeden, mniej pozytywny komentarz, fani natychmiast odpowiedzieli, biorąc Karinę w obronę i przypominając, jak wiele robi dla kobiet, walczących z kompleksami. A co wy myślicie o fotce Kariny?

Zobacz również:

Daphne Joy ćwiczy jogę w kusym strojuINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karina Irby | modelka w bikini | instagramerka w bikini

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy