Reklama

Reklama

Karolina Gilon chwali się figurą na basenie

Karolina Gilon wróciła niedawno z wakacji na Zanzibarze, które chętnie relacjonowała fanom na Instagramie. W Polsce czekała na nią prawdziwa, biała zima i temperatury mocno odbiegające od tych, które zostawiła w Afryce. Prezenterka udowodniła jednak, że potrafi wypoczywać w każdych warunkach!

Karolina Gilon to modelka i prezenterka, gospodyni takich programów w Polsacie jak "Love Island. Wyspa miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Gilon debiutowała jednak o wiele wcześniej, w serialu "Miłość na bogato", opowiadającym o grupie młodych, zamożnych ludzi ze stolicy. Serial kręcony był w latach 2013-2014, a już rok później Karolina pojawiła się w programie "Top model. Zostań modelką" i odpadła dopiero przed samym finałem!

Obdarzona kobiecymi kształtami wielbicielka tatuaży nie miała w programie łatwo, ale jej mocna osobowość, pewność siebie i charakter sprawiły, że widzowie szybko ją pokochali! Karolina Gilon świetnie czuła się przed kamerami i już w 2017 roku została gospodynią programu "Druga twarz", w którym towarzyszyła bohaterom w ich zaskakujących metamorfozach. Dziś Karolina Gilon to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych prezenterek w Polsce, a w grudniu 2020 roku została nominowana do Telekamer w kategorii osobowość telewizyjna.

Karolina Gilon to też jedna z najatrakcyjniejszych Polek. Obdarzona kobiecymi kształtami, wytatuowana prezenterka znana jest z tego, że lubi sport i aktywność fizyczną, więc może się pochwalić zgrabną, wysportowaną sylwetką. Niedawno Gilon wróciła z Zanzibaru, gdzie odpoczywała ciesząc się słońcem i chętnie dzieliła się z fanami fotkami w kusych strojach bikini. Widać, że po powrocie do kraju wciąż tęskni za tym wakacyjnym luzem. 

Reklama

Karolina Gilon pozuje na basenie, chwaląc się figurą. Ale kształty!

Karolina Gilon wróciła już do kraju, ale weekend spędziła jeszcze na błogim relaksie. Prezenterka wybrała się do Kluszkowiec, uroczej wioski w gminie Czorsztyn, gdzie odpoczywała, ciesząc się śniegiem i widokami. 

Jeszcze lepsze widoki mieli towarzysze Karoliny, z którymi wybrała się na basen. Prezenterka zaprezentowała się im bowiem w jednoczęściowym, obcisłym kostiumie kąpielowym, który doskonale podkreślił jej kobiece kształty i nogi do nieba. Można pozazdrościć sylwetki, prawda?

***
Zobacz również:

"Farma": Emocje sięgną zenitu i ktoś pożegna się z programem!

Kasia Dziurska chwali się nagimi pośladkami. Nie wszyscy zachwyceni...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy