Reklama

Reklama

Karolina Gilon pokazała fotkę z plaży. Fani piszą: "Petarda"

Karolina Gilon, modelka i prezenterka postanowiła spędzić ostatnie dni 2022 roku w Meksyku. Gwiazda korzysta ze słońca, morza i relaksu na plaży, czekając na kolejny, pracowity rok. Zachwyciła też fanów fotką w bikini!

Karolina Gilon to modelka i prezenterka oraz gospodyni takich programów Polsatu jak "Love Island. Wyspa miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Gilon debiutowała jednak o wiele wcześniej, w serialu "Miłość na bogato", opowiadającym o grupie młodych, zamożnych ludzi ze stolicy. Serial kręcony był w latach 2013-2014, a już rok później Karolina pojawiła się w programie "Top model. Zostań modelką" i odpadła dopiero przed samym finałem. 

Obdarzona kobiecymi kształtami wielbicielka tatuaży nie miała w programie łatwo, ale jej mocna osobowość, pewność siebie i charakter sprawiły, że widzowie szybko ją pokochali! Karolina Gilon świetnie czuła się przed kamerami i już w 2017 roku została gospodynią programu "Druga twarz", w którym towarzyszyła bohaterom w ich zaskakujących metamorfozach. Dziś Karolina Gilon to jedna z najpopularniejszych i najciekawszych prezenterek w Polsce, a w grudniu 2020 roku została nominowana do Telekamer w kategorii osobowość telewizyjna.W ostatnich latach Karolina Gilon była jedną z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Wszystko wskazuje jednak na to, że w tym roku nie zobaczymy jej na sylwestrowej scenie. Póki co korzysta bowiem ze słońca!

Zobacz również: Paulina Sykut - Jeżyna zawsze przebiera się w Sylwestra. Dlaczego?

Reklama

Karolina Gilon pochwaliła się fotką z plaży. Ale kształty!

Karolina Gilon postanowiła spędzić ostatnie dni tego roku w Meksyku, w chętnie wybieranym przez gwiazdy mieście Tulum. Wczoraj gwiazda podzieliła się z fanami fotką, na której pozuje na plaży, ubrana tylko w czerwone bikini. 

Fani zareagowali natychmiast, zasypując gwiazdę komplementami:

- "Piękna", "Boskie zdjęcie", "Petarda", "Karolinko, jesteś po prostu boska" - piszą. 

Wam też podoba się gwiazda w takim wydaniu? 

Zobacz również:

Marcelina Zawadzka poprowadzi Sylwestra w plastrach! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | tatuaże | gwiazdy na wakacjach | Meksyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy