Reklama

Reklama

Karolina Małysz na wakacjach. Gdzie wypoczywa córka sławnego skoczka?

Karolina Małysz jest córką znanego polskiego skoczka narciarskiego — Adama Małysza. Mimo że jest w trakcie przygotowań do ślubu, to znalazła czas na wyjazd za granicę. Gdzie wakacje spędza Karolina Małysz?

Kim jest Karolina Małysz?

Karolina Małysz stara się chronić swoją prywatność. Z Instagrama można jedynie dowiedzieć się, że jest studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Oprócz tego Karolina Małysz podkreśliła, że kocha podróże.

Nic więc dziwnego, że jej instagramowy profil tworzą zdjęcia z różnych zakątków kraju oraz świata. Ponadto chętnie dzieli się ujęciami ze swoim narzeczonym. Spekuluje się, że ślub Karoliny Małysz odbędzie się jeszcze w tym roku. 

Karolina Małysz na wakacjach

Karolina Małysz stara się regularnie publikować posty na Instagramie. Jej profil śledzi ponad 20 tys. osób, dlatego też Karolina Małysz postanowiła pochwalić się, jak spędza tegoroczne wakacje. 

Reklama

Karolina Małysz z narzeczonym wypoczywa w Chorwacji, która z pewnością skradła jej serce. Jak sama Karolina Małysz podkreśliła, jest tam już kolejny raz, co potwierdzają zdjęcia na jej instagramowym profilu. 

W komentarzach nie brakuje miłych słów. Obserwujący życzą Karolinie udanego urlopu, a do tego zachwycają się nie tylko widokami, ale także jej urodą oraz figurą. 

Karolina Małysz wychodzi za mąż

Karolina Małysz od kilku lat spotyka się z Kamilem Czyżem, z którym od ponad roku jest zaręczona. Pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany związane ze ślubem, dlatego też wszystko zostało przełożone. 

Chociaż para nie znalazła jeszcze sali weselnej, to mama Karoliny — Iza Małysz w rozmowie z serwisem Pomponik.pl zdradziła, że ślub prawdopodobnie odbędzie się w przeciągu najbliższych miesięcy. 

Czytaj więcej:

Kourtney Kardashian zmieniła fryzurę. Już tak nie wygląda!

Agnieszka Włodarczyk w krótkiej sukience i muszkieterkach. Seksowna młoda mama!

Anna Wendzikowska wypoczywa w Mediolanie

Zobacz także:

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy