Karolina Pajączkowska zachwyca nogami! Trudno od nich oderwać wzrok!

Karolina Pajączkowska to bez wątpienia jedna z najgorętszych gwiazd TVP. Piękna prezenterka olśniewa nie tylko na wizji, ale także w swoich mediach społecznościowych. To tam ostatnio zrobiło się gorąco, a wszystko za sprawą jednego szczegółu...

Karolina Pajączkowska zaczynała swoją karierę jako modelka. Brała także udział w wyborach miss
Karolina Pajączkowska zaczynała swoją karierę jako modelka. Brała także udział w wyborach miss MIKOLAJ ZACHAROW/REPORTEREast News

Karolina Pajączkowska - od modelingu po pracę w TVP

Karolina Pajączkowska zaistniała w przestrzeni medialnej dzięki show "Top Model", w którym brała udział w 2011 roku. Jej kariera jednak nie potoczyła się w stronę modelingu, jak można było się tego spodziewać po znakomitych warunkach fizycznych kobiety.

Zobacz również: Gwiazda TVP pozuje w Dubaju! Nie mogła się powstrzymać

Niebieska sukienka Karoliny Pajączkowskiej wywołała burzę. Dziennikarka odsłoniła za dużo?

Karolina Pajączkowska, występując na antenie, zawsze stara się być profesjonalna, ale nie da się ukryć, że to jej uroda skupia uwagę odbiorców. Piękna była modelka zdaje sobie z tego doskonale sprawę i potrafi podkreślić swoje atuty. 

Gwiazda nie stroni od kusych kreacji, nawet podczas prowadzenia programu. Część ciała, którą najchętniej odsłania to... nogi. To zdecydowany atut Karoliny Pajączkowskiej - długie i zgrabne nogi wyglądają imponująco w sukienkach i spódniczkach do połowy uda, a dodatkowo prezenterka wydłuża je optycznie, wybierając szpilki. 

Ostatnie zdjęcia, które Karolina Pajączkowska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, wystarczająco podgrzały atmosferę. Wszystko za sprawą błękitnej sukienki, która przez spore rozcięcie, prezentowała zgrabne ciało dziennikarki. 

Sami zobaczcie, jak dziennikarka potrafi podnieść temperaturę o kilkanaście dobrych stopni, publikując zdjęcia! 

Ewa Wachowicz dokarmia ptaki. Jak zrobić karmnik z garnuszka?Polsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas