Reklama

Reklama

Karolina Pisarek w różowym bikini. Co za figura!

Karolina Pisarek obecnie wypoczywa na Bali, gdzie poleciała wraz z mężem oraz przyjaciółmi. Modelka postanowiła podzielić się z obserwatorami ujęciami znad basenu. Zapozowała w różowym bikini, a internauci nie mogli oderwać wzroku od jej figury.

Karolina Pisarek poleciała na Bali

Karolina Pisarek aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie uzbierała pokaźną grupę obserwatorów. Jej instagramowy profil obserwuje 955 tys. osób, a grono fanów stale się powiększa. 

Nie brakuje tam ujęć z pracy oraz domowego zacisza, a także rodzinnych kadrów. Latem jej fani mogli natomiast oglądać przygotowania oraz relacje ze ślubu. 

Kilka dni temu Karolina Pisarek pochwaliła się zdjęciem z lotniska i oznajmiła, że wybiera się na pierwsze wakacje w 2023 roku. Modelce na Bali towarzyszy mąż Roger Salla oraz Marcin Dubiel i Natalia Karczmarczyk znana jako Natsu. 

Reklama

Modelka chętnie pokazuje internautom, jak wygląda jej codzienność, a więc na instagramowym profilu nie mogło zabraknąć relacji z wyjazdu. Od razu po wejściu do samolotu pojawiło się InstaStory ukazujące, w jakich warunkach spędzą najbliższe kilka godzin. 

Karolina Pisarek w różowym bikini

Modelka poza zdjęciem z lotniska postanowiła udostępnić również serię zdjęć znad basenu. Zapozowała w różowym bikini oraz okularach przeciwsłonecznych w tym samym kolorze. Włosy natomiast związała w luźny kok. 

Posty Karoliny Pisarek nie umykają internautom i chętnie je komentują. Zazwyczaj w komentarzach pojawiają się słowa zachwytu nad urodą i figurą modelki. Tym razem fani również nie mogli oderwać wzroku od jej sylwetki. Ich uwagę zwróciły długie nogi oraz płaski brzuch. Na reakcje nie trzeba było długo czekać. "Jaka forma! Piękne ujęcia!! Miłego wypoczynku kochana", "Cudowna", "Ale figura!", "Pięknie ci w różowym"- pisali fani. 

***

Zobacz także:

Zofia Zborowska pozuje z rozwierakiem szczękowym. A myślała, że tego uniknie...

Chloe Ferry postawiła na skórzany gorset. Skąpy strój spodobał się jej fanom

Anna Popek wypoczywa w Meksyku. W stroju kąpielowym wygląda obłędnie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy