Reklama

Kasia Kowalska zaszalała! Pokazała się w zupełnie odmienionej wersji

Kasia Kowalska wraz z trwającym latem postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Efektami metamorfozy podzieliła się ze swoimi fanami. Wyszło perfekcyjnie!

Katarzyna Kowalska jest jedną z najpopularniejszych współczesnych polskich wokalistek. Od dzieciństwa kochała śpiewać, a jej debiutancki album "GEMINI" z 1994 roku został świetnie przyjęty przez krytykę, niemal natychmiast przynosząc wokalistce sporą rzeszę wiernych fanów.

Zobacz również: Edyta Pazura przeżywa trudne chwile. "Coś mam ostatnio pod górę"

Kasia Kowalska pokazała się fanom w nowej fryzurze

Chociaż od debiutu Kasi Kowalskiej w show-biznesie minęło już sporo czasu, wokalistka wciąż zachwyca talentem i urodą. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 105 tysięcy użytkowników.

Reklama

Wokalistka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Dzieli się z nimi wieloma szczegółami ze swojego życia prywatnego. Niedawno zaprezentowała się w zupełnie odmienionej wersji.

Zobacz również: Sandra Kubicka pozuje w żółtym bikini! „Petarda!”

Kasia Kowalska zaskoczyła fanów. "Proszę tak nie hipnotyzować"

Na najnowszym zdjęciu Katarzyna Kowalska pozuje w całkowicie nowym wydaniu. Wokalistka zdecydowała się nieco przyciemnić i skrócić włosy. To jednak jej makijaż i oczy zwróciły największą uwagę internautów.

Zobacz również: Khloe Kardashian na zdjęciach z wakacji. Zapozowała w bikini

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Kowalska | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama