Reklama

Reklama

Kasia Moś w ultrakobiecej kreacji

Już po pierwszym dniu 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wiadomo, kto wygrał konkurencję w kategorii najbardziej śmiałej kreacji. Sukienka Katarzyny Moś była bezapelacyjnie najlepsza!

Katarzyna Moś pokazała, że nie każdy śpiewać może (tak dobrze jak ona) i nie każdy może tak świetnie wyglądać. Piosenkarka zaprezentowała się w bardzo skromniej sukience - teoretycznie długiej, jednak rozcięcie z jednej strony wydawało się nie mieć końca. Z przodu miało się z kolei wrażanie, że materiał tyle samo zasłania, co odsłania, jednak nie można krytykować kreacji, która na właścicielce wygląda idealnie. Seksownie, pięknie i stylowo - mało kiedy te trzy przymiotniki idą w parze. W wypadku Kasi Moś nie są to puste słowa. 

Reklama

Ze strojem, jak na swoje możliwości, mało eksperymentowała Cleo. Czerwona sukienka wyglądała ładnie i dziewczęco, ale artystka przyzwyczaiła swoich fanów do większego szaleństwa na scenie, jeśli chodzi o wizerunek. Skrytykować nie można, ale pochwalić raczej też nie.

Sylwia Grzeszczak również może pochwalić się nienaganną sylwetką, dzięki której może pozwolić sobie praktycznie na każdą stylizację. Wybrała z jednej strony skromność  - bo tak kojarzy się garnitur, z drugiej przepych - jest złoty! Całość stanowi znakomite połączenie. Rozpięta marynarka odsłaniała momentami kobiecy top. Artystka miała świetny pomysł, by w nietypowy sposób podkreślić swoje wdzięki.

Natalia Kukulska zaprezentowała się przy swoich koleżankach z jednej strony ciekawie, a z drugiej dość skromnie. Jej futurystyczna sukienka nie przylegała do ciała - wręcz przeciwnie - sporo od niego odstawała. Biało-czarna kreacja i lekka fryzura sprawiły, że piosenkarka wyglądała niczym nastolatka.

Kreacją wyróżniała się również Dominika Gawęda. Róż połączony z bielą tworzył ciekawe połącznie, przez co na scenie piosenkarka była widoczna i wyrazista. Suknia miała idealny dekolt, z jednej strony głęboki, a jednak zasłaniający przód. Kolory przepięknie podkreślały karnacje piosenkarki, a zaczesane do tyłu włosy, nadawały wizerunkowi skromności. Dominika wyglądała szykownie i z gustem.  

Czytaj także:

Zobacz więcej kreacji: Opole, nie tylko muzyka

Ania Starmach świętuje 4. rocznicę ślubu 

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie z córką. Wyglądają jak siostry?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: kreacje w Opolu | Festiwal w Opolu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy