Kasia Moś w ultrakobiecej kreacji

Już po pierwszym dniu 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wiadomo, kto wygrał konkurencję w kategorii najbardziej śmiałej kreacji. Sukienka Katarzyny Moś była bezapelacyjnie najlepsza!

Kasia Moś wyglądała zjawiskowo
Kasia Moś wyglądała zjawiskowo AKPA

Katarzyna Moś pokazała, że nie każdy śpiewać może (tak dobrze jak ona) i nie każdy może tak świetnie wyglądać. Piosenkarka zaprezentowała się w bardzo skromniej sukience - teoretycznie długiej, jednak rozcięcie z jednej strony wydawało się nie mieć końca. Z przodu miało się z kolei wrażanie, że materiał tyle samo zasłania, co odsłania, jednak nie można krytykować kreacji, która na właścicielce wygląda idealnie. Seksownie, pięknie i stylowo - mało kiedy te trzy przymiotniki idą w parze. W wypadku Kasi Moś nie są to puste słowa. 

Cleo wybrała czerwień
Cleo wybrała czerwień AKPA

Ze strojem, jak na swoje możliwości, mało eksperymentowała Cleo. Czerwona sukienka wyglądała ładnie i dziewczęco, ale artystka przyzwyczaiła swoich fanów do większego szaleństwa na scenie, jeśli chodzi o wizerunek. Skrytykować nie można, ale pochwalić raczej też nie.

Sylwia Grzeszczak ma pomysł na swój sceniczny wizerunek
Sylwia Grzeszczak ma pomysł na swój sceniczny wizerunek AKPA

Sylwia Grzeszczak również może pochwalić się nienaganną sylwetką, dzięki której może pozwolić sobie praktycznie na każdą stylizację. Wybrała z jednej strony skromność  - bo tak kojarzy się garnitur, z drugiej przepych - jest złoty! Całość stanowi znakomite połączenie. Rozpięta marynarka odsłaniała momentami kobiecy top. Artystka miała świetny pomysł, by w nietypowy sposób podkreślić swoje wdzięki.

Natalia Kukulska postawiła na oryginalność
Natalia Kukulska postawiła na oryginalność AKPA

Natalia Kukulska zaprezentowała się przy swoich koleżankach z jednej strony ciekawie, a z drugiej dość skromnie. Jej futurystyczna sukienka nie przylegała do ciała - wręcz przeciwnie - sporo od niego odstawała. Biało-czarna kreacja i lekka fryzura sprawiły, że piosenkarka wyglądała niczym nastolatka.

Dominika Gawęda - szykownie i z gustem
Dominika Gawęda - szykownie i z gustem AKPA

Kreacją wyróżniała się również Dominika Gawęda. Róż połączony z bielą tworzył ciekawe połącznie, przez co na scenie piosenkarka była widoczna i wyrazista. Suknia miała idealny dekolt, z jednej strony głęboki, a jednak zasłaniający przód. Kolory przepięknie podkreślały karnacje piosenkarki, a zaczesane do tyłu włosy, nadawały wizerunkowi skromności. Dominika wyglądała szykownie i z gustem.

Czytaj także:

„Love Island #NEWS”, odc. 1POLSAT GO
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas