Reklama

Reklama

Kasia Sawczuk na ślub siostry poszła w staniku! „Nie wypada”

Kasia Sawczuk jest jedną z najbardziej popularnych celebrytek młodego pokolenia. Nagrywa własne utwory, gra w serialach, a jej profil na Instagramie śledzi ponad 140 tysięcy użytkowników. Niedawno Sawczuk opublikowała aktorka ze ślubu siostry. W komentarzach pod postem rozpętała się burza. Fani zauważyli, że stylizacja, jaką wybrała na uroczystość gwiazda jest bardzo kontrowersyjna.

Kasia Sawczuk - początki kariery

Kasia Sawczuk zyskała rozpoznawalność dzięki udziałowi w programach telewizyjnych takich jak "The Voice of Poland" i "Mam talent".  Chociaż na początku kariery wydawało się, że zamierza zająć się tworzeniem muzyki, Sawczuk szybko zaczęła  występować również w topowych serialach. Sympatię widzów przyniosły jej między innymi role: Julity Karaś w "Barwach szczęścia", Marianki w "Pierwszej miłości" oraz Zosi w "Czasie honoru".

Kasia Sawczuk wywołała spore kontrowersje

Sawczuk na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze ślubu siostry, na który udała się razem ze swoim obecnym partnerem Mattią Rosinskińskim. Aktorka  zrelacjonowała to, jak została zorganizowana uroczystości. Odważna kreacja, jaką wybrała Kasia Sawczuk, wzbudziła kontrowersje w sieci. Zaniepokojeni fani mieli wątpliwości, czy na tę okazję influencerka  powinna eksponować tak dużo ciała.

Reklama

Sawczuk miała na sobie zielono-biały komplet: długie spodnie z wysokim stanem oraz miękki, ozdobny stanik w tym samym kolorze. Na niektórych zdjęciach widać również oversizową marynarkę, jednak  przez większość czasu aktorka była jedynie w biustonoszu. "Pięknie wyglądałaś, ale w staniku na ślub i wesele?" - krytykowali fani.

Stylizacja chłopaka Kasi Sawczuk nie spodobała się fanom

Obserwatorzy byli w szoku,  gdy zobaczyli, w czym na uroczystość wybrał się chłopak Sawczuk. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała aktorka widać, że Rosinskiński ma na sobie biały,  sportowy t-shirt. Nieoficjalna kreacja wywołała  duże zdziwienie użytkowników, którzy nie mogli zrozumieć, co kierowało partnerem Sawczuk.

Sawczuk postanowiła  nie zwracać uwagę na docinki, które pojawiały się w komentarzach. Większość z nich pozostawiła bez odpowiedzi. Na jedną postanowiła  zareagować. Aktorka spokojnie i grzecznie zwróciła uwagę na to, by nie podążać za utartymi schematami - także w kwestiach garderoby.

Przeczytaj również:

Sześcioraczki z Tylmanowej nad morzem!

Joanna Koroniewska posiniaczona

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sawczuk | sawczuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje