Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek podziękowała fanom. Przy okazji zachwyciła zdjęciem

Ostatnie tygodnie nie są najprzyjemniejsze dla Katarzyny Cichopek. Rozstanie z mężem i plotki o zdradzie, której rzekomo miała się dopuścić, są z pewnością dla niej trudnym momentem w życiu.

Katarzyna Cichopek dziękuje fanom za wsparcie. Nie jest jej łatwo

Trudne, prywatne sprawy Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wciąż trwają. Para po wielu latach małżeństwa postanowiła się rozstać, co wywołało niemałe zdziwienie w mediach. 

 Z biegiem czasu na światło dzienne zaczęły wychodzić kulisy rozstania, a sam Marcin Hakiel udzielił niezwykle szczerego wywiadu, w którym zasugerował, że żona nie była wobec niego uczciwa. 

Sama Katarzyna Cichopek sprawę niechętnie komentuje i widać, że przeżywa to, co obecnie dzieje się w jej życiu. Mimo tego stara się pokazywać niemal zawsze uśmiechnięta, a na jej profilu pojawiają się zdjęcia, na których gwiazda aż tryska dobrą energią. 

Reklama

Dodatkowo trudno nie zauważyć tego, że aktorka wyraźnie zeszczuplała. Na najnowszych zdjęciach odsłania zgrabne nogi w kusych kreacjach. 

"Wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii i dziękuję za tę, którą od Was dostaję. Choć ostatnio jest mi ciężko, to nie przestanę się uśmiechać do Was i do życia. Robię swoje, dla Dzieci, siebie i dla Was" - wyznała pod ostatnim z najnowszych wpisów Katarzyna Cichopek. 

Czy ta zła passa w końcu się dla niej zakończy? Fani z pewnością mocno trzymają za to kciuki. 

***

Zobacz również: 

Kasia Cichopek zalicza wpadkę w "PNŚ"? Goście przyszli z pomocą!

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok! Fani podzieleni...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy