Reklama

Katarzyna Cichopek promienieje po rozstaniu z mężem? Pokazała nowe zdjęcie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaskoczyli media i fanów swoją decyzją o rozstaniu po 17 latach związku. Po chwili uspokojenia emocji, aktorka serialu "M jak miłość" zarabrała głos i opublikowała nowe zdjęcie, czym mocno zaskoczyła internautów.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaskoczyli fanów rozstaniem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli zgodnym małżeństwem, które doczekało się dwójki wspaniałych dzieci. Nic nie wskazywało na to, że para podjęła decyzję o rozstaniu po 17 latach wspólnego życia. 

 Dlatego tak bardzo fanów zaskoczyło oświadczenie opublikowane przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela, w którym poinformowali, że zdecydowali zakończyć swój związek. Poprosili o uszanowanie prywatności ze względu na dzieci i zapowiedzieli, że nie chcą komentować zaistniałej sytuacji. 

Tak też się stało i po publikacji tej informacji Katarzyna Cichopek szybko wróciła do normalnego życia, starając się odnaleźć na nowo w nowej rzeczywistości. 

Opublikowała InstaStories z planu serialu "M jak miłość", a także na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie, czym ponownie wprawiła w zdumienie internautów. 

Uśmiechnięta, rozpromieniona Katarzyna Cichopek pozuje do niego w wiosennej stylizacji - w żółtej marynarce, kusej białej koszulce i w spodniach o dość nietypowym kroju. 

Reklama

"Wracam do Was. Dziękuję, że jesteście" - napisała krótko Katarzyna Cichopek pod zdjęciem.

W komentarzach fani starali się napisać kilka słów wsparcia swojej ulubienicy, wracając do tematu rozstania: 

"Rozstania nie są łatwe, ale są do przeżycia. Życzę zdrowia psychicznego siły i wytrwałości Wiem to z autopsji, bo rozwodziłam się mając trójkę małych dzieci!" - pisali internauci. 

Zobacz również: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozwodzą. Wydali oświadczenie

Katarzyna Cichopek opublikowała nowe zdjęcie po rozstaniu. To zwróciło uwagę internautów!

Jednak sporo komentarzy odnosiło się nie do życia Katarzyny Cichopek, a do jej... spodni. To one wzbudziły sporą kontrowersję! 

Aktorka wybrała szerokie jeansy z poszarpanymi nogawkami. To nie do końca spodobało się internautom: 

"Góra super, spodnie koszmar, jakby psy dopadły na ulicy. Zepsuły całokształt", Te spodnie to nie Pani bajka" - można przeczytać zdanie niektórych internautów odnośnie spodni Katarzyny Cichopek. 

Większość wielbicieli jednak nie szczędziło Katarzynie Cichopek komplementów i trzeba przyznać, że mimo trudnego etapu w życiu, gwiazda wprost... promienieje! 

***

Zobacz również: 

Kasia Cichopek zalicza wpadkę w "PNŚ"? Goście przyszli z pomocą!

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok! Fani podzieleni...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy