Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek promienieje! To zasługa małżeństwa?

Katarzyna Cichopek pojawiła się w TVP jako nieśmiała, pulchna dziewczyna, gdy zaczynała pracę na planie serialu "M jak miłość". Dziś jest piękną, pewną siebie kobietą! Czyżby ta przemiana była spowodowana... miłością?! Wiele na to wskazuje!

Tak Kasia Cichopek rozkwitła w małżeństwie

 Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 13 lat i właśnie obchodzą "koronkową" rocznicę ślubu. Para nie posiada się z radości, że wciąż może iść dalej razem przez życie.

Aktorka i tancerz doczekali się dwójki wspaniałych dzieci i często dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. 

Tak było i tym razem, gdy Kasia opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem i podzieliła się z fanami informacją, że właśnie świętują 13. rocznicę ślubu. 

Patrząc na to, jak zmieniła się na przestrzeni lat Kasia, trudno nie zauważyć tego, jak rozkwitła u boku męża. Oczywiście para nie ukrywała, że w ich małżeństwie zagościł kiedyś poważny kryzys, ale prawdziwa miłość pokonała wszelkie przeciwności losu.

To także wzmocniło nie tylko ich związek, ale i samą Katarzynę. Dzięki mężowi nabrała pewności siebie i z nieśmiałej dziewczyny przerodziła się w niezwykle piękną kobietę, która tryska energią i seksapilem. 

Reklama

Zaczęła stawiać na bardziej kobiece stroje - w jej szafie królują sukienki z mocnymi wycięciami i dekoltami oraz buty na wysokim obcasie. 

Zmieniło się też ciało aktorki - od momentu udziału w "Tańcu z gwiazdami", pokochała ćwiczenia, a efekty widać gołym okiem. 

Do tego nowa fryzura, makijaż i Katarzyna Cichopek zachwyca każdego dnia! Patrząc na jej stare zdjęcia, trudno rozpoznać na nich pełną energii i pewności siebie gwiazdę! 


 Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje