Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek tak szczupła jeszcze nie była!

Katarzyna Cichopek od kilku dobrych lat zachwyca figurą. Nawet po dwóch ciążach zgrabnej sylwetki mogą zazdrościć jej młodsze koleżanki. Nowym zdjęciem tylko udowodniła, że jeszcze nie powiedziała w tej kwestii ostatniego słowa.

Gwiazda serialu "M jak miłość" zaczynała swoją przygodę w show-biznesie jako nieco pulchniejsza, niepewna siebie, młoda dziewczyna. 

Wiele zmieniło się, gdy zaczęła się jej przygoda w "Tańcu z gwiazdami", gdzie nie tylko wygrała Kryształową Kulę, ale także odnalazła miłość życia. 

To właśnie na tanecznym parkiecie zakochała się w swoim partnerze - Marcinie Hakielu, z którym wzięła ślub i doczekała się dwójki dzieci. 

Wówczas także zaczęła się zmieniać jej sylwetka - Kasia nabrała kobiecych kształtów i dosłownie chudła w oczach. Sytuacja ta nie zmieniała się do czasu dwóch ciąż, ale i wtedy gwiazda szybko wracała do dawnej wagi. 

Patrząc na ostatnie miesiące i publikowane przez Katarzynę zdjęcia, trudno nie zauważyć, że jest jej zdecydowanie mniej. Najnowsze zdjęcie w czarnej, obcisłej sukience pokazało, jak szczupłą talię ma gwiazda! 

Fani zaczęli się nawet zastanawiać w komentarzach, czy aby ich ulubienica nieco nie przesadziła z odchudzaniem...

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy