Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek w bieli na weselu. Ryzykowna stylizacja?

Katarzyna Cichopek w miniony weekend bawiła się na weselu. Aktorka podzieliła się z internautami kilkoma ujęciami z tej uroczystości. Uwadze nie umknęła kreacja, którą wybrała. Katarzyna Cichopek zaliczyła wpadkę?

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia z wesela

Katarzyna Cichopek należy do grona gwiazd, które prężnie rozwijają swoje profile w mediach społecznościowych. Instagramowe konto aktorki obserwuje 536 tys. osób, więc nic dziwnego, że stara się regularnie relacjonować swoją codzienność. Aktorka dobrze wie, że jej fanom zależy na stałym kontakcie z nią.

Katarzyna Cichopek chętnie publikuje zdjęcia z pracy, ale także pokazuje, co robi w wolnym czasie. W miniony weekend bawiła się na weselu i tym również pochwaliła się w mediach społecznościowych. Zaprezentowała swoją stylizację i udostępniła rodzinne ujęcia.

Katarzyna Cichopek o krok od wpadki?

Reklama

Katarzyna Cichopek już dawno zyskała miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Internauci zachwycają się stylizacjami i uwielbiają jej styl. Za każdym razem widać, że outfity są bardzo dobrze przemyślane i zgodne z obowiązującymi trendami. 

Na weselu aktorka zaprezentowała się w białej sukience. Obecnie panuje przekonanie, że biel jest zarezerwowana wyłącznie dla panny młodej. Wiele przyszłych mężatek zaznacza, że nie chce, by panie na weselu pojawiły się w kreacjach w kolorze białym lub nawet ecru. 

Mogłoby się więc wydawać, że Katarzyna Cichopek popełniła faux pas. Trzeba jednak zaznaczyć, że sukienka charakteryzowała się kolorowymi kwiatami, a więc niekoniecznie aktorka zaliczyła wpadkę, dobierając stylizację. 

Poza tym nikt z internautów nie dopatrzył się, by sukienka Katarzyny Cichopek nie pasowała do uroczystości. Jak zwykle fani nie szczędzili miłych słów i dopytywali, gdzie można ją kupić. "Piękny uśmiech i sukienka", "Ślicznie pani wyglądała" - można przeczytać pod postem.

Czy wypada założyć biel na wesele? To pytanie towarzyszy wielu paniom wybierającym się na uroczystość. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości najlepiej skontaktować się z panną młodą. Warto zapytać, czy będzie się czuła niekomfortowo, jeśli ktoś inny również włoży białą sukienkę. 

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek szalała na weselu bez Hakiela. Do tańca porwał ją inny mężczyzna

Ola Żebrowska pokazała zdjęcia z baby shower. Spodziewa się czwartego chłopca?

Ewelina Flinta wraca po 17 latach. Zapowiedziała płytę


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy