Reklama

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o programie "Nasz nowy dom". Fani będą zaskoczeni

Widzowie często bywają podejrzliwi co do szczegółów różnych programów. Podobnie jest w przypadku "Nasz nowy dom" i czasu trwania remontu każdego domu. Teraz prawdę na ten temat postanowiła wyznać prowadząca program, Katarzyna Dowbor. Ile więc dni w rzeczywistości ekipa remontowa spędza na planie?

Remont w programie "Nasz nowy dom"

"Nasz nowy dom" to program momentami niezwykle wzruszający, ale również wzbudzający spore emocje. Jedną z największych wątpliwości widzów jest ta dotycząca rzeczywistego czasu trwania remontu każdego z domów. 

Od dawna można spotkać się z internetowymi spekulacjami, że tak naprawdę trwa to krócej niż jest mówione. Twórcy programu podkreślają bowiem, iż każdy remont trwa zaledwie pięć dni, co wzbudza podejrzenia widzów. Teraz głos w tej sprawie zabrała sama prowadząca "Nasz nowy dom", Katarzyna Dowbor.

Katarzyna Dowbor wyznała prawdę o programie

Katarzyna Dowbor w rozmowie z serwisem Pomponik przyznała, że remonty faktycznie trwają tak krótko. Prowadząca program podkreśliła ciężką pracę całej ekipy remontowej, która często pracuje po 12 godzin, a zdarza się, że nawet 15, nierzadko po nocach.

Reklama

Czytaj także: Katarzyna Dowbor z synem mają umowę. Fani będą niepocieszeni?

Oprócz tego prowadząca odniosła się także do własnego udziału podczas prac ekipy remontowej. Dowbor przyznała, że wielu widzów nie wierzy również w to, że kobieta aktywnie w nich uczestniczy, a w rzeczywistości tak właśnie jest.

"Nasz nowy dom" pomaga rodzinom

W każdym odcinku "Nasz nowy dom" występuje jedna rodzina, która z jakiegoś powodu mieszka w fatalnych warunkach. Nierzadko jest to spowodowane problemami finansowymi, do których doprowadził jakiś wypadek lub ciężka choroba. 

Po tym, jak prowadząca program, Katarzyna Dowbor wypowiada słynne słowa "wyremontujemy wasz dom", ekipa remontowa wchodzi do domu i ma tylko pięć dni na wszystkie prace. Rodzina z kolei udaje się na odpoczynek do hotelu.

Zobacz również: Katarzyna Dowbor i Agnieszka Dygant szczerze o menopauzie: "Wiek to pojęcie względne". Zdanowicz. Pomiędzy wersami

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | Nasz nowy dom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy