Katy Perry pokazała się bez makijażu

Co można robić podczas epidemii? Na przykład zakopać się pod kocem i oglądać odcinki programów z samą sobą w roli głównej. Na taką właśnie formę rozrywki stawia Katy Perry.

Katy Perry spodziewa się pierwszego dziecka
Katy Perry spodziewa się pierwszego dzieckaSplash NewsEast News

Katy Perry ma za sobą nerwowe chwile: dwa tygodnie temu wróciła z Australii, w której nocowała w tym samym hotelu, co zarażony koronawirusem Tom Hanks. Po przyjeździe do domu gwiazda poddała się więc domowej kwarantannie.

O ile pierwsze dni odosobnienia upływały jej na leniwym czynieniu zadość ciążowym zachciankom (Katy na Instagramie chwaliła się zdjęciem, na którym widać, jak wyjada ze słoika konserwowe ogórki), o tyle po kilkunastu dniach najwyraźniej zaczęła doskwierać jej nuda i samotność.

Ostatnio podzieliła się z fanami fotką, na której w szlafroku, bez makijażu, wspomina ostatnie zdjęcia do programu "American Idol". "Przed kwarantanną - w środku kwarantanny. Mam nadzieję, że tego wieczoru zostaniecie w domu i razem ze mną obejrzycie piękny odcinek American Idol, który kręciliśmy na rajskich Hawajach" - napisała.

Pochwaliła się również fotką "sprzed kwarantanny", na której ubrana w czerwono-białą sukienkę, pozuje w otoczeniu palm.

Epidemia koronawirusa zbiegła z czasem dla Katy wyjątkowym: piosenkarka oczekuje swojego pierwszego dziecka. Maluch, którego ojcem jest Orlando Bloom, ma przyjść na świat już za kilka miesięcy.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas