Keira Knightley obejrzała film „To właśnie miłość” tylko raz

Gdyby powstał ranking filmów, które widzowie uwielbiają oglądać wielokrotnie, na jednym z czołowych miejsc z pewnością znalazłaby się romantyczna komedia „To właśnie miłość” Richarda Curtisa. Jako że jej akcja rozgrywa się w okresie Bożego Narodzenia, wielu widzów przed świętami decyduje się na powtórny seans tego filmu. Do tego grona nie należy jedna z gwiazd „To właśnie miłość”, Keira Knightley, która obejrzała ten film tylko raz. Teraz tłumaczy, dlaczego do niego nigdy nie wróciła.

Keira Kneightly jest jedną z gwiazd filmu "To właśnie miłość"
Keira Kneightly jest jedną z gwiazd filmu "To właśnie miłość"CAP/RFS/Capital Pictures/East NewsEast News

Od niewielkiej roli w upstrzonym gwiazdami filmie "To właśnie miłość" rozpoczęła się wielka kariera ekranowa Keiry Knightley. To ona wzięła udział w jednej z najsłynniejszych scen filmu, w której bohater grany przez Andrew Lincolna wyznaje miłość przy pomocy informacji napisanych na kartkach. Miłość to nieszczęśliwa, bo postać Keiry jest żoną jego najlepszego przyjaciela. I nic w tej kwestii się nie zmienia.

Keira Knightley już w 2018 roku przyznała, że nie widziała "To właśnie miłość" od czasu premiery tego filmu. Co więcej, nie pamięta też jego fabuły, bo nie wie nawet, z którym z panów - mężem czy jego przyjacielem - ostatecznie wiąże się jej bohaterka. Teraz aktorka wróciła do tego tematu w rozmowie z portalem "Entertainment Weekly". Stwierdziła, że nadal nie powtórzyła seansu filmu Curtisa i wyjaśniła, dlaczego się na to nie zdecydowała. "To prawda, nie oglądałam filmu po raz drugi. Tak, wiem, że zostaję u boku mojego męża! Wiem, wiem, muszę obejrzeć ten film jeszcze raz. To po prostu dziwne oglądać filmy, w których wzięło się udział" - tłumaczy Keira Knightley.

3 grudnia tego roku do brytyjskich kin trafi najnowszy film z udziałem Knightley zatytułowany "Silent Night". Opowie on o grupie przyjaciół, którzy spotykają się w Boże Narodzenie. Jest to spotkanie wyjątkowe, bo będą to ich ostatnie święta, jakie spędzą na Ziemi. Obok Knightley w tej czarnej komedii występują Matthew Goode, Annabelle Wallis, Lily-Rose Depp, Kirby Howell-Baptiste oraz Lucy Punch.

Niedawno Knightley przyznała, że zaraziła się koronawirusem. Zarażone są również obie jej córki oraz mąż.

Od baby bluesa do depresjiInteria.tv
PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas