Reklama

Reklama

Kasia Sochacka wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest artystka?

30 listopada 2021 roku swoją premierę miał odcinek programu Kuby Wojewódzkiego, w którym gośćmi byli Kasia Sochacka i raper Sobel. Dobór gości nie był pewnie przypadkowy, bo oboje świetnie radzą sobie w duetach. Sobel nagrał przebój "Cześć, jak się masz" z wokalistką Sanah, a Sochacka wylansowała z Kortezem hit "Wiśnia". Kim jest wokalistka, która skradła serca fanów wyjątkową wrażliwością?

Kasia Sochacka dała się poznać słuchaczom w programie "Mam Talent" w 2010 roku, gdzie zakwalifikowała się do finału. Cztery lata później wzięła udział w programie "Must be the music", gdzie dotarła do półfinału i wylansowała swój autorski przebój "Drzazga". Te sukcesy pozwoliły jej dać się poznać fanom w całej Polsce, którzy docenili jej talent i wyjątkową wrażliwość. Jak się okazało, był to dopiero początek jej muzycznej drogi. 

Kim jest Kasia Sochacka? Fani kochają ją za wyjątkową wrażliwość

Kasia Sochacka pochodzi z Pradeł, w gminie Kroczyce, gdzie od najmłodszych lat śpiewała i żyła muzyką. Jeszcze mieszkając w domu rodzinnym udzielała się w Zespole Pieśni i Tańca "Ziemia Kroczycka", którym opiekowała się jej mama i dobrze znana była mieszkańcom sąsiednich miejscowości. 

Reklama

Po sukcesach w programach "Mam talent" i "Must be the music" wokalistka mocno skupiła się na tworzeniu autorskiej muzyki i już w 2017 roku jej utwór "Trochę tu pusto" został wykorzystany jako zapowiedź serialu obyczajowego telewizji Polsat "Zawsze warto". W 2019 roku Sochacka wydała swoją pierwszą Epkę "Wiśnia", a serca fanów zdobył jej duet z Kortezem. W marcu 2021 roku ukazał się jej debiutancki album "Ciche dni".

Kasia Sochacka wydała właśnie drugą Epkę "Ministory" i promuje ją utworem "Niebo było różowe". Choć jej utwory przepełnione są często tęsknotą i smutkiem, to wokalistka jest szczęśliwą żoną i odważnie spełnia marzenia. Lubicie jej twórczość?

***
Zobacz również:

Doda ma dość! Wycofuje się ze spółki z byłym mężem!

Agnieszka Woźniak - Starak eksponuje zgrabne ciało, a w tle...

Romeo Beckham i Mia Regan zachwycili na gali The Fashion Awards 2021!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje