Zimowe paznokcie: Modne wzory i kolory w 2021

Jak powinny wyglądać modne zimowe paznokcie? Jakie kolory będą królowały w tym sezonie? Jakie wzorki wybrać na paznokcie? Zima 2021 przynosi kilka ciekawych trendów.

Zimowe paznokcie 2021
Zimowe paznokcie 2021123RF/PICSEL

Jakie kolory wybrać na paznokcie? Zima 2021 pod znakiem zieleni, czerwieni, brązu i niebieskiego

Jak co roku eksperci z Instytutu Pantone wytypowali barwy, które będą najmodniejsze jesienią i zimą 2021. Wybierając kolory na modne zimowe paznokcie, warto skierować wzrok ku ciemnym brązom, brązom z pomarańczowymi tonami, energetycznej czerwieni, fuksji, pudrowemu różowi i butelkowej zieleni. W tym sezonie modny jest też kolor niebieski w wielu odcieniach: poczynając od klasycznego, eleganckiego granatu, przez ciemny błękit inspirowany Morzem Egejskim, aż po niebieski z odcieniami szarości, który przywodzi na myśl taflę wiosennego jeziora. Tworząc paznokcie zimowe, nie można zapomnieć o kolorach roku 2021, czyli jasnoszarym i intensywnie żółtym.

Ubierz sweter na paznokcie: Zimowe wzory 2021

Jakie wzorki wybrać na paznokcie? Zima 2021 upłynie pod znakiem deseni przywodzących na myśl sploty ciepłych, grubych swetrów. Zachwycające paznokcie powstają dzięki przeniesieniu wzorów z modnych swetrów i czapek na płytkę paznokcia. Tego typu dekoracje powinny mieć ten sam kolor, co lakier bazowy.

Inną, może niezbyt oryginalną, ale wciąż modną dekoracją są gwiazdki i śnieżynki, które kobiety całego świata chętnie wybierają na paznokcie zimowe. Wzory 2021 w postaci śnieżynek i gwiazdek w jasnym kolorze, doskonale prezentuje się na modnych granatowych, czerwonych czy ciemnozielonych paznokciach.

Gradientowy niebieski french manicure

Kolorowy french manicure króluje w tym roku w salonach kosmetycznych. O ile jesienią modne były brązowe końcówki paznokci, o tyle zimą warto zdecydować się na odcienie niebieskiego. Gradientowe przejścia od bieli po ciemny niebieski to hit wśród zimowych paznokci 2021.

Złoto i holograficzne paznokcie nadal w modzie

Wśród wielu propozycji na zimowe paznokcie nadal popularne są błyszczące drobinki, złoto oraz holograficzne lakiery, które cudownie mienią się różnymi odcieniami w zależności od kąta padania światła. Zimowe trendy 2021 dają wiele możliwości do wyboru, toteż każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

***

Jak wybielić paznokcie w domu?Interia DIY
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas