Kendall Jenner i Harry Styles zakończyli swój romans

20-letnia modelka i 22-letni piosenkarz i aktor ostatnio zakończyli swój związek i spotykali się z innymi osobami w Los Angeles, ale Kendall zdecydowała ochłodzić atmosferę, ponieważ "nie ma zamiaru uwikłać się w problemy Harr'ego", jak donosi Us Weekly.

Decyzja Kendall o zakończeniu związku pojawiła się kilka tygodni po tym, jak doniesiono, że modelka ma zamiar dalej być z Harry'm i ustatkować ich związek.

Aczkolwiek, gwiazda z One Direction podobno nie potrafił traktować swojego związku z Kendall poważnie.

Jak donosi osoba z otoczenia

Reklama

- Harry był zawsze "tym facetem" dla Kendall. Ona bardzo chciałaby być z nim w prawdziwym związku, ale on ma problemy z ustatkowaniem się, ponieważ ma mentalność gwiazdy rocka.


W międzyczasie, Kendall - która była także kojarzona z gwiazdą koszykówki Jordanem Clarksonem - wyjawiła ostatnio, że jest "staroświecka", jeśli chodzi o relacje z mężczyznami.

Wyjaśniła:

 - Nie chodzi o to, że boję się zaprosić faceta na randkę, czy pokazać mu, że mi się podoba, ale chodzi o to, że to ja wolę być zdobywana. Uwielbiam to uczucie bycia pożądaną. Ja widzę to tak, że jeśli facet nie może włożyć wysiłku w zaproszenie mnie na randkę, to prawdopodobnie z takiego związku nic by nie było. To byłaby dla mnie strata czasu. Może jestem trochę staroświecka, ale tak to właśnie widzę!


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje