Reklama

Reklama

Kendall Jenner i Harry Styles zakończyli swój romans

20-letnia modelka i 22-letni piosenkarz i aktor ostatnio zakończyli swój związek i spotykali się z innymi osobami w Los Angeles, ale Kendall zdecydowała ochłodzić atmosferę, ponieważ "nie ma zamiaru uwikłać się w problemy Harr'ego", jak donosi Us Weekly.

Decyzja Kendall o zakończeniu związku pojawiła się kilka tygodni po tym, jak doniesiono, że modelka ma zamiar dalej być z Harry'm i ustatkować ich związek.

Aczkolwiek, gwiazda z One Direction podobno nie potrafił traktować swojego związku z Kendall poważnie.

Jak donosi osoba z otoczenia

- Harry był zawsze "tym facetem" dla Kendall. Ona bardzo chciałaby być z nim w prawdziwym związku, ale on ma problemy z ustatkowaniem się, ponieważ ma mentalność gwiazdy rocka.


W międzyczasie, Kendall - która była także kojarzona z gwiazdą koszykówki Jordanem Clarksonem - wyjawiła ostatnio, że jest "staroświecka", jeśli chodzi o relacje z mężczyznami.

Wyjaśniła:

Reklama

 - Nie chodzi o to, że boję się zaprosić faceta na randkę, czy pokazać mu, że mi się podoba, ale chodzi o to, że to ja wolę być zdobywana. Uwielbiam to uczucie bycia pożądaną. Ja widzę to tak, że jeśli facet nie może włożyć wysiłku w zaproszenie mnie na randkę, to prawdopodobnie z takiego związku nic by nie było. To byłaby dla mnie strata czasu. Może jestem trochę staroświecka, ale tak to właśnie widzę!


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje