Reklama

Reklama

Kendall Jenner: Jestem rozdrażniona, kiedy nie jem

Kendall Jenner jest bardzo rozdrażniona, gdy jest głodna

19-letnia modelka twierdzi, iż nie jest na diecie, ponieważ uwielbia jedzenie do tego stopnia, że cały czas musi sięgać po jakąś przegryzkę.

- Jestem bardzo rozdrażniona, gdy jestem głodna. Zeszłego wieczoru byłam tak głodna, że prawie zaczęłam płakać bez powodu. Staję się wtedy bardzo emocjonalna, nie wiem dlaczego tak się dzieje - powiedziała.

Mimo iż gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" podróżuje po całym świecie w związku z karierą modelki, to twierdzi, że nigdzie nie czuje się tak dobrze jak w rodzinnym Los Angeles.

- Możliwe, że jestem stronnicza, ponieważ to moje rodzinne miasto. Cały czas powtarzam, że byłam w wielu niesamowitych miejscach na ziemi, np. w Grecji, która jest przepiękna, ale najlepsza atmosfera jest w LA, tak samo jak jakość życia. To mój dom. Cała moja rodzina tam mieszka. Może jestem stronnicza, ale uwielbiam LA - mówiła.

Kendall wyznała również, że jeśli chodzi o ubrania, to szuka inspiracji u innych modelek.

Zapytana w rozmowie z wrześniowym numerem magazynu "Harper's Bazaar" o to, z kim chciałaby wymienić się ciuchami, odpowiedziała: - Z Mirandą Kerr lub Rosie Huntington-Whiteley. Są niezmiernie eleganckie.

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje