Reklama

Reklama

Kendall Jenner walczy z problemem od lat. Wyznała to teraz!

Kendall Jenner kiedyś już wspominała o tym, że zmaga się z napadami lękowymi. Jednak niedawno sytuacja ta przybrała na sile i Kendall zdecydowała się o tym opowiedzieć. Wyjawiła także, jak radzi sobie w kryzysowych sytuacjach.

Kendall Jenner walczy z napadami lęku. To dla niej uciążliwe

Napady lęku, stres nie do opanowania i natarczywość myśli, to sytuacje niezwykle przeszkadzające w normalnym, codziennym funkcjonowaniu, a nawet mogące przerodzić się w zagrożenie zdrowia dla osoby zmagającej się z problemem. 

 Wie o tym doskonale Kendall Jenner. Opowiedziała ona ostatnio o swoim problemie w rozmowie z jednym z magazynów.

"Ważne jest, aby mieć przestrzeń tylko dla siebie, w której możesz dać upust szczęściu, gniewowi, frustracji, stresowi, albo tylko swoim pomysłom" - powiedziała Jenner w rozmowie z brytyjskim magazynem modowym "i-D". 

Dla niej taką przestrzenią jest jej pamiętnik.

"To pamiętnik w starym stylu, z kłódką. Chowam go i zamykam. Nikt go nigdy nie dostanie" - uchyliła rąbka tajemnicy modelka. Przyznała, że dwa dni przed wywiadem dostała napadu lęku i próbowała uspokoić myśli, sięgając po pamiętnik. "To świetna forma terapii" - stwierdziła Kendall Jenner.

Reklama

Co takiego wywołuje u niej ataki paniki, przez które budzi się w środku nocy? 

"Media społecznościowe nie pomagają odzyskać równowagi. Jak pozostać pozytywnym, gdy wszyscy wokół się opluwają? Trudno nie dać się pożreć hejtowi" - mówiła na łamach "Harper’s Bazaar".

Zobacz również: Mroczna Kendall Jenner składa życzenia ubrana jak na pogrzeb. Przesadziła?

Powody pojawienia się napadów lęku u Kendall Jenner szokują

Z pewnością nie pomagało jej też to, że od 12. roku życia dorastała na oczach milinów widzów z całego świata, którzy oglądali reality show "Z kamerą u Kardashianów". Tym, co ponadto spędzało jej sen z powiek było to, że miała psychofana, który podróżował z nią po całych Stanach Zjednoczonych. Jego celem nie było jednak zrobienie wspólnego zdjęcia i krótka pogawędka z gwiazdą. 

Chciał zastrzelić Kendall, a później popełnić samobójstwo. W kwietniu ubiegłego roku mężczyzna dostał obowiązujący przez pięć lat sądowy zakaz zbliżania się do niej na mniej niż 100 jardów (ok. 91 metrów).

***

Zobacz również: 

Tristan Thompson znowu zdradził Khloe Kardashian! Przyznał się do "schadzek" z kochanką!

Khloe Kardashian pokazała się topless! Szokująca metamorfoza!

INTERIA.PL/ PAP Life
Dowiedz się więcej na temat: Kendall Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy