Kendall Jenner: Złe zdjęcia rujnują moją pewność siebie

Kendall Jenner traci pewność siebie, kiedy widzi swoje "dziwaczne" zdjęcia.

Gwiazda napisała na swojej stronie www.Kendallj.com, po tym jak w środę (22.06.16) paparazzi zrobili jej zdjęcia w przezroczystej bluzce, ukazującej jej gołe piersi i sutki:

Reklama

- Bycie osobą publiczną może podbudować i zrujnować twoją pewność siebie w tym samym czasie. Wszystko, co robię, wszystko, co zamieszczam w Internecie oraz wszystkie moje zdjęcia są oceniane przez wszystkich. To nie zawsze jest przyjemne. I nie każde zdjęcie jest dobre. Zrobię dziwną minę, albo odwrócę się w złą stronę i mogę być pewna, że to właśnie to zdjęcie pojawi się w mediach!

- Ciężko mi patrzeć na takie zdjęcia i potrafią czasem popsuć mi humor.

Piękna brunetka dodała także, że czyta w Internecie komentarze na swój temat i czuje się świetnie, kiedy są one pozytywne.

Napisała: - Oczywiście, pozytywne komentarze od ludzi powodują, że czuję się bardzo dobrze i moja praca sama w sobie potrafi podnieść moją pewność siebie. Ale sami jesteśmy zawsze swoimi najsurowszymi krytykami. To dziwna sytuacja, ale staram się nie być dla siebie zbyt surowa.

W międzyczasie, 20-letnia modelka, która spotyka się z graczem LA Lakers Jordanem Clarksonem, była zaskoczona, kiedy jej przyjaciółka Gigi Hadid, odkryła siwy włos na jej głowie.


W wideo, zamieszczonym na Instagramie powiedziała: - Właśnie pozbyłyśmy się tego włosa z mojej głowy i nie jesteśmy pewne, czy jest siwy, czy raczej blond. Jest blond, prawda?! JEST BLOND, PRAWDA?!

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje