Reklama

Reklama

Khloe Kardashian coraz szczuplejsza

Khloe Kardashian, mimo iż w ciągu ostatnich miesięcy wyraźnie schudła, doskonale pamięta, życie dziewczyny "plus size". Niedawno opowiedziała o tym w jednym z wywiadów.

Khloe Kardashian przez lata był uznawana za "tą krągłą" Kardashiankę. Jednak w ciągu ostatnich kilku miesięcy, to miano mocno się zdezaktualizowało. Dzięki regularnym ćwiczeniom, które jak podkreśla w wywiadach  - rozpoczęła po to, by lepiej się czuć, a nie wyrzeźbić szczupłą sylwetkę - Khloe zgubiła zbędne kilogramy, a rozmiar 16 zamieniła na 4.

Reklama

Wciąż jednak pamięta, jak to było, gdy nosiła o wiele większe rozmiary. W wywiadzie dla jednego z kolorowych magazynów wyznała, że przez lata czuła się dyskryminowana, gdy chodziła na zakupy z swoimi szczuplejszymi siostrami.  - Moje siostry zawsze przymierzały jeansy w rozmiarach 26-28, a kiedy ja prosiłam o rozmiar 31, sprzedawcy patrzyli na mnie jak na szaloną i mówili "nie mamy spodni w takim rozmiarze" - mówiła. - To wprawiało mnie w takie zażenowanie, że przez długie lata w ogóle zrezygnowałam z noszenia jeansów.

Dziś Khloe nosi rozmiar 4 (czyli 36) i chudnie coraz bardziej. Miejmy tylko nadzieję, że nie przesadzi z dietą i ćwiczeniami.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje