Reklama

Reklama

Kim jest Katarzyna Motloch? Polska ring girl olśniewa!

Polski świat sztuk walk ma w swoich zasobach nie tylko dobrych zawodników, ale także niezwykłe piękności, czyli ring girl. Jedną z nich jest Katarzyna Motloch, która nosząc tablice podczas walk, onieśmiela zebranych swoją urodą!

Kim jest Katarzyna Motloch? Piękna Polka zachwyca!

Katarzyna Motloch to jedna z najpiękniejszych Polek, które uświetniają imprezy KSW. Panie na galach walk odpowiedzialne są za noszenie tablic z numerami rund oraz prowadzenie zawodników do oktagonu przed walką. 

 Trudno zdecydować o tym, która z ring girls jest najładniejsza, ale z pewnością swoją urodą olśniewa Katarzyna Motloch, zwana "Kejsi". 29-latka ma na swoim koncie sporo gal KSW, gdzie skupiała na sobie uwagę zebranych i widać, że doskonale czuje się w tej roli. 

Piękna Katarzyna Motloch od grudnia 2017 roku związana jest z organizacją KSW. To dzięki tej pracy, stała się także influencerką i dziś jej profil w mediach społecznościowych ogląda prawie 600 tysięcy osób. 

Reklama

Katarzyna Motloch udziela się także jako modelka i może pochwalić się wieloma udanymi sesjami zdjęciowymi. Katarzyna Motloch także udziela się aktorsko.  Zagrała rolę barmanki w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej. Wystąpiła także w "Ściema po polsku" i serialu "Selfie po polsku".

Z pewnością niejeden fan KSW marzy o tym, by być tym jedynym dla Katarzyny Motloch. Niestety, piękna ring girl ma już zajęte serce i jest szczęśliwa u boku chłopaka o imieniu Kamil. 

Fanom pozostaje więc tylko oglądanie zdjęć pięknej Katarzyny i podziwianie jej wdzięków!

***

Zobacz także: 

Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje efekty treningów. Ale figura!

Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini! 

"Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Motloch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy