Reklama

Kim jest Katarzyna Motloch? Polska ring girl olśniewa!

Polski świat sztuk walk ma w swoich zasobach nie tylko dobrych zawodników, ale także niezwykłe piękności, czyli ring girl. Jedną z nich jest Katarzyna Motloch, która nosząc tablice podczas walk, onieśmiela zebranych swoją urodą!

Kim jest Katarzyna Motloch? Piękna Polka zachwyca!

Katarzyna Motloch to jedna z najpiękniejszych Polek, które uświetniają imprezy KSW. Panie na galach walk odpowiedzialne są za noszenie tablic z numerami rund oraz prowadzenie zawodników do oktagonu przed walką. 

 Trudno zdecydować o tym, która z ring girls jest najładniejsza, ale z pewnością swoją urodą olśniewa Katarzyna Motloch, zwana "Kejsi". 29-latka ma na swoim koncie sporo gal KSW, gdzie skupiała na sobie uwagę zebranych i widać, że doskonale czuje się w tej roli. 

Piękna Katarzyna Motloch od grudnia 2017 roku związana jest z organizacją KSW. To dzięki tej pracy, stała się także influencerką i dziś jej profil w mediach społecznościowych ogląda prawie 600 tysięcy osób. 

Reklama

Katarzyna Motloch udziela się także jako modelka i może pochwalić się wieloma udanymi sesjami zdjęciowymi. Katarzyna Motloch także udziela się aktorsko.  Zagrała rolę barmanki w filmie "365 dni" Blanki Lipińskiej. Wystąpiła także w "Ściema po polsku" i serialu "Selfie po polsku".

Z pewnością niejeden fan KSW marzy o tym, by być tym jedynym dla Katarzyny Motloch. Niestety, piękna ring girl ma już zajęte serce i jest szczęśliwa u boku chłopaka o imieniu Kamil. 

Fanom pozostaje więc tylko oglądanie zdjęć pięknej Katarzyny i podziwianie jej wdzięków!

***

Zobacz także: 

Małgorzata Rozenek-Majdan prezentuje efekty treningów. Ale figura!

Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini! 

"Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy