Reklama

Reklama

Kim Kardashian na zdjęciu z młodości. Tak wyglądała ponad 20 lat temu

Najnowszy post na instagramowym profilu Kim Kardashian wywołał niemałe poruszenie. Celebrytka z okazji 27. urodzin Kendall Jenner opublikowała ich wspólne zdjęcie sprzed lat, a internauci nie mogli oderwać od niego wzroku. Ujęcie zrobiło furorę w sieci.

Kim Kardashian jako nastolatka

Kim Kardashian to obecnie jedna z najpopularniejszych celebrytek na całym świecie. Wraz z rodziną zyskała sławę za sprawą reality show, w którym chętnie pokazują swoje życie prywatne. Chociaż początkowo była znana jako asystentka Paris Hilton i wzbudzała liczne kontrowersje, dziś uchodzi za jedną z tych gwiazd, które osiągnęły niewątpliwy sukces. Jej kariera nie zwalnia tempa, a obecna marka odzieżowa to istne imperium, które przynosi ogromne zyski. 

Kim Kardashian przez lata przeszła ogromną metamorfozę. Chętnie eksperymentowała z kolorem oraz długością włosów, a jej styl zmieniał się kilkukrotnie. Celebrytka zdobyła rzeszę fanów niemal w każdym zakątku świata, a to grono cały czas się powiększa. Miliony osób wspierają ją na każdym kroku i przyznają, że Kim Kardashian jest dla nich istną inspiracją. 

Reklama

27. urodziny Kendall Jenner

Kim Kardashian wzbudza ogromne zainteresowanie. Dość często szeroko komentowany jest jej wygląd, a na przestrzeni lat pojawiło się wiele spekulacji dotyczących operacji plastycznych oraz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, na które miała się zdecydować. Celebrytka nie przyznaje się jednak do poprawiania urody przez chirurga, a na swoim instagramowym profilu chętnie pokazuje, jak wyglądała lata temu.

Tym razem Kim Kardashian postanowiła opublikować zdjęcie z Kendall Jenner z okazji jej 27. urodzin. Kadr, na którym widać nastoletnią Kim Kardashian zrobił furorę w sieci, a internauci nie mogli oderwać od niego wzroku. Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy. "Kim wygląda tak słodko na tym zdjęciu", Uroczo" - pisali fani. 

***

Zobacz także:

Dominika Gwit wybrała imię dla dziecka. Wyjawiła, jak znosi końcówkę ciąży

Rozstała się z Rozbickim, a teraz takie wieści. Wieniawa wyznała miłość innemu aktorowi!

Tak wyglądała kiedyś Danuta Martyniuk. Mało kto rozpozna!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Kendall Jenner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy