Reklama

Reklama

Kim Kardashian trafiła na czarną listę! Celebrytka naraziła się włoskiej marce

Kim Kardashian podpadła Ferrari. Słynna amerykańska celebrytka naraziła się włoskiemu producentowi i tym samym trafiła do grona osób, które trafiły na nieoficjalną, czarną listę marki. Czym podpadła Kardashian?

Zamiłowanie Kim Kardashian do luksusowych samochodów jest znane od lat. Celebrytka chętnie chwali się swoją kolekcją aut, a ich łączna wartość jest szacowana na prawie 4 mln dolarów. Jedną z jej ulubionych marek jest Ferrari. Gwiazda nie tylko kolekcjonuje samochody, ale i modyfikuje według własnych upodobań. To ponoć nie spodobało się włoskiemu producentowi.

Zobacz również: Demi Rose zaskakuje stylizacjami. Wygląda jak grecka bogini!

Reklama

Kim Kardashian na czarnej liście Ferrari

Włoskie media donoszą, że Kim Kardashian została zbanowana przez włoską markę Ferrari. Gazeta "Il Giornale" poinformowała, że producent dodał Kim Kardashian do swojej nieoficjalnej czarnej listy. Nazwisko celebrytki miało się znaleźć obok takich sław jak Nicolas Cage, Justin Bieber czy 50 Cent.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz - prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Kim Kardashian złamała zasady?

Producent zaprzecza co prawda o istnieniu jakiejkolwiek czarnej listy, ale ceni sobie zasady. Ich złamanie może grozić konsekwencjami. Według nieformalnych przepisów, osoby kupujące pojazdy nie mogą m.in. sprzedać auta poniżej ceny rynkowej czy modyfikować modele pojazdów. Jedną z kar za naruszenie kodeksu etyki jest... brak możliwości zakupu samochodu z edycji specjalnej.

Teraz to ograniczenie ma dotknąć Kim Kardashian. Chociaż celebrytka nadal będzie mogła kupować modele z seryjnej produkcji, to o tych z edycji specjalnej może już zapomnieć.

Plotki o tym, że są gwiazdy, które mają zakaz posiadania aut marki Ferrari krążą już od lat. Najczęściej w tym kontekście wymienia się Justina Biebera, który w 2015 roku miał kupić model 451 w białym kolorze i zabrać samochód do salonu tuningu, by zmienić jego kolor. Po czasie, popularny piosenkarz wystawił auto na aukcji.

***

Zobacz również:

"Ninja Warrior Polska" powraca! Rusza casting do szóstej edycji show!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian | Ferrari | czarna lista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy