Reklama

Reklama

Kim Kardashian West lubi swoje spokojniejsze życie

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" "zmieniła się na lepsze" odkąd wycofała się z życia publicznego.

Gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów", która ma córkę North (3 l.) i syna Sainta (12 mies.) razem z mężem Kanye Westem, "zmieniła się na lepsze" odkąd wycofała się z życia publicznego po tym, jak w październiku padła ofiarą napadu z bronią w ręku.

Źródło podało:

 - Przerwa po napadzie naprawdę zmieniła Kim. I zmieniła ją lepsze. Początkowo była w szoku, ponieważ przeżyła traumę i była w stanie zajmować się jedynie swoimi dziećmi.

- Z biegiem czasu zdała sobie sprawę z tego, że uwielbia takie spokojniejsze życie. Cieszy się, że przez ostatnie miesiące mogła skupić się tylko na dzieciach. Kim uważa, że zbyt szybko rosną, dlatego rozkoszowała się spokojniejszym czasem, który mogła z nimi spędzić."

36-letnia gwiazda jest już gotowa, aby więcej pracować, ale nie chce brać na siebie kilku projektów naraz. 

W rozmowie z magazynem "People" źródło podało:

Reklama

 - Czuje się już na tyle silna, żeby więcej pracować. Będzie jednak pracować spokojniej niż przed napadem. Starannie wybiera wydarzenia, na których chce się pojawić i projekty, na których chce się skupić przez kolejne miesiące.

- Jej nastawienie bardzo się zmieniło. Podchodzi do pracy z większym luzem. Nie ma zamiaru wracać do zapełnionego kalendarza. Wygląda na to, że znalazła równowagę w życiu. Widać, że jest teraz o wiele bardziej szczęśliwa.

Kim wróciła niedawno do mediów społecznościowych po trzymiesięcznej przerwie i zamieściła w Internecie zdjęcie, na którym widzimy gwiazdę razem z mężem i dwojgiem dzieci.

Od tamtego czasu Kim zamieściła na Instagramie wiele zdjęć dzieci oraz pisała wiadomości do swoich fanów na Twitterze.


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje