Reklama

Reklama

Kim Kardashian zapozowała z córką. Fani nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia

Kim Kardashian dobrze wie, że musi aktywnie działać w mediach społecznościowych, by docierać do szerszego grona odbiorców. Tym razem na instagramowym profilu postanowiła opublikować zdjęcie z córką Chicago, a internauci nie potrafili przejść wobec niego obojętnie.

Kim Kardashian w mediach społecznościowych

Kim Kardashian należy do grona gwiazd, które aktywnie działają w mediach społecznościowych. Instagramowy profil służy jej do kreowania wizerunku, bycia w stałym kontakcie z fanami i pokazywania im swojej codzienności. 

Celebrytka zdobyła tam pokaźne grono odbiorców, które stale się powiększa. Obserwuje ją 336 mln osób niemal z całego świata. Kim Kardashian nie może więc narzekać na brak zainteresowania. Pod jej postami za każdym razem pojawiają się tysiące komentarzy. 

Córka Kris Jenner dobrze wie, jak zaskakiwać swoich fanów. Na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje gorących ujęć w skąpych strojach. Celebrytka chętnie podkreśla swoje kształty, pozuje w bieliźnie oraz bikini. 

Reklama

Na Instagramie pojawiają się również rodzinne ujęcia nie tylko z dziećmi, ale także siostrami. Tym razem pojawiło się ujęcie z córką.

Kim Kardashian na zdjęciu z Chicago

Kim Kardashian jest mamą czwórki dzieci. North, Saint, Chicago i Psalm są owocem związku z raperem Kanye Westem, z którym celebrytka wzięła rozwód po kilku latach małżeństwa. 

Dzieci celebrytki czasami pojawiają się w reality show, w którym rodzina Kardashian-Jenner pokazuje światu swoje życie prywatne. Kim Kardashian nie ma również problemu z pokazywaniem ich twarzy w mediach społecznościowych. Najnowsze zdjęcie z Chicago zdecydowanie spodobało się internautom. Nie kryli, że dziewczynka jest wręcz identyczna, jak jej mama. 

Wakacyjne zdjęcie, na którym zarówno Kim Kardashian, jak i jej córka zapozowały w strojach kąpielowych zrobiło furorę, a fani od razu na nie zareagowali. "Chi jest twoją bliźniaczką", Ona jest twoją mniejszą wersją", "Chicago wygląda tak uroczo" - pisali internauci.

***

Zobacz także:

Sonia Bohosiewicz znalazła pocieszenie po rozwodzie? Jej nowy wybranek to podobno znany komik!

Kuba Wojewódzki ogłosił szokujące wieści publicznie. Oświadczyny na święta staną się faktem?

Blanka Lipińska przeżywa stratę domu. Spalił się przed świętami!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kim Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy