Reklama

Reklama

Kinga Rusin nie potrafi milczeć! Nie przebiera w słowach!

Kinga Rusin przez lata pracy w telewizji nauczyła się wiele przydatnych umiejętności. Zaczynała młoda, nieco niepewna siebie. Teraz po tych cechach nie ma już śladu, a w show-biznesie dziennikarka znana jest ze swoich ostrych i bezkompromisowych wypowiedzi. Ostatnio także nie przebiera w słowach!

Kinga Rusin i jej słynne wypowiedzi

 Kinga Rusin zaczynała swoją pracę w mediach od TVP. Została tam prezenterką odpowiedzialną za oprawę dnia w 1993 roku. Tam nabierała doświadczenia, by finalnie pracować dla TVN. 

We wrześniu 2020 roku wzbudziła niemałe kontrowersje swoją decyzją o odejściu z tej stacji po 15 latach prowadzenia programu. 

Skupiła się na podróżowaniu i rozwijaniu swojej marki kosmetycznej, która radzi sobie doskonale na rynku. Jednak zarówno w trakcie pracy w mediach, jak i po odejściu z nich Kinga Rusin znana była i wciąż jest ze swoich ostrych wypowiedzi i bezkompromisowych opinii. 

W swoich wypowiedziach często porusza tematy aktualnie ważne dla Polski i świata. 

Gwiazda chętnie angażuje się w dyskusje dotyczące polityki i ekologii. Wszyscy chyba pamiętają jej ostrą wymianę zdań na temat ekologicznych kosmetyków z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Reklama

Cała afera ciągnęła się wówczas tygodniami i żadna z pań nie chciała odpuścić. Tak samo Kinga nie chciała odpuszczać, gdy ważyły się losy kobiet, gdy Trybunał Konstytucyjny decydował o przerywaniu uszkodzonego płodu w świetle zgodności z Konstytucją. 

Wtedy też wspierała Strajk Kobiet i również wypowiedziała kilka gorzkich słów: 

Tak było i tym razem, gdy toczyła słowną potyczkę z Magdaleną Ogórek, krytykując jej pracę w polityce. Na jej profilu pojawił się kolejny wpis, gdzie punktuje kobietę. 

Czy Kinga zaskoczy nas jeszcze mocnymi słowami? Z pewnością niejednokrotnie! INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy