Reklama

Kinga Rusin pozuje na plaży. Wpis zawiera ważny przekaz

Kinga Rusin mieszkała już w Azji i Afryce. Teraz przyszedł czas na Amerykę Środkową. Dziennikarka po raz kolejny spędza zimowe miesiące w ciepłym, słonecznym miejscu, tym razem wybrała Kostarykę. Piękne widoki nie sprawiły jednak, że Rusin zapomniała o Polsce. Gwiazda postanowiła podzielić się z fanami pewnym przemyśleniem i poruszyła temat wycinek lasów.

Kinga Rusin podróżuje po świecie. Dziennikarka ani myśli wracać do Polski, zwłaszcza zimą, gdy warunki atmosferyczne w naszym kraju nie rozpieszczają. Od kiedy półtora roku temu odeszła z TVN, przenosi się z jednego kraju do drugiego, a lista miejsc, w których mieszkała, robi się naprawdę imponująca. Malediwy, Sri Lanka, Kenia, Tanzania, Namibia - gdzie teraz zamieszkała Kinga Rusin? 

Kinga Rusin nie zwalnia tempa. Pochwaliła się pięknym kadrem!

Pod koniec ubiegłego roku razem z ukochanym Markiem Kujawą Kinga Rusin wróciła na Malediwy. Potem wyruszyła dalej, o czym poinformowała swoich fanów tuż po sylwestrze. 

Reklama

Teraz zagadka się wyjaśniła, bo dziennikarka w najnowszym poście na Instagramie ujawniła, dokąd przeniosła się na kolejne tygodnie. "Kostaryka to zieleń w czystej postaci, to odgłosy dżungli na wyciągnięcie ręki, to nieustający kontakt z przyrodą, którą tu uznaje się za dobro narodowe i chroni nie z obowiązku, a miłości i przekonania".

Kinga Rusin sprzeciwia się wycince lasów. Takich argumentów używa gwiazda

Dziennikarka od wielu miesięcy podróżuje po świecie, ale ani na chwilę nie przestaje śledzić tego, co się dzieje w Polsce i często komentuje wydarzenia, które ją oburzają lub wywołują emocje. Jednym z tematów, które wyjątkowo mocno leżą Rusin na sercu, jest wycinka polskich lasów. W 2018 roku dziennikarka ostro przeciwstawiała się regulacjom prawnym wprowadzonym przez ówczesnego ministra środowiska Jana Szyszkę, potem wielokrotnie wracała do tego tematu, krytykując działalność Lasów Państwowych.

Gdy  Kinga Rusin zobaczyła, z jaką troską podchodzi się do dzikiej przyrody na Kostaryce, po raz kolejny postanowiła wypunktować to, co dzieje się w kraju. 

Dodała również, że "totalne zręby zostawiają w lasach przerażające 'blizny', pozbawiają ludzi miejsc do wypoczynku, zwierzęta miejsca do życia, nas wszystkich razem źródeł tlenu". 

***

Przeczytaj również:


Anna Lewandowska wraca z wakacji. Ma wiadomość dla męża!

Platynowy Jubileusz Elżbiety II. Królowa świętuje 70-lecie na tronie

Agata Rubik pokazała, ile waży. "Lepiej się czuję nieco mniejsza"

Zobacz również: 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | kostaryka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy