Reklama

Kirk Douglas dopuścił się molestowania? Prawda po latach wyszła na jaw

Kirk Douglas był wielkim, amerykańskim aktorem, którego kochali fani na całym świecie. Zmarł w lutym 2020 w wieku 103 lat. Jednak dopiero teraz, rok po jego śmierci wyszła na jaw sprawa o jego bliskich kontaktach z Natalie Wood.

Prawda o Kirku Douglasie po latach wyszła na jaw

 Kirk Douglas był legendą amerykańskiego kina, cenionym aktorem, któremu po śmierci inne wielkie gwiazdy składały hołd. Aktor dożył pięknego wieku 103 lat i zmarł z przyczyn naturalnych. 

Jednak dopiero teraz na jaw wyszła szokująca sytuacja przy okazji publikacji książki "Little Sister" autorstwa Lany Wood, siostry aktorki Natalie Wood. 

Lana ujawniła w swoich wspomnieniach, które mają ujrzeć światło dzienne już 9 listopada, że jej siostra była w przeszłości molestowana seksualnie przez Kirka Douglasa. 

Do napaści miało rzekomo dojść podczas kręcenia filmu "Poszukiwacze". 

Lana Wood twierdzi, że do spotkania Natalie i Kirka doszło w słynnym hotelu Chateau Marmont i zostało ono zaaranżowane przez jej matkę, Marię Zakharenko, która miała nadzieję, że Douglas pomoże otworzyć drzwi do kariery młodej aktorki.

Reklama

Douglas, miał wówczas 30 lat i był już wtedy wielką gwiazdą Hollywood.

"Wydawało się, że minęło dużo czasu, zanim Natalie wróciła do samochodu i obudziła mnie, kiedy zatrzasnęła drzwi" - wspomina tę noc Lana Wood.

Lana mimo jedynych 8 lat, które wówczas miała, doskonale pamięta tę sytuację i to, jak Natalie wyglądała po wyjściu z hotelu. 

Natalie i matka zgodziły się, że publiczne oskarżenie Douglasa o atak na nią zrujnowałoby karierę początkującej aktorki. Dopiero Natalie po latach wyznała siostrze, że tamtej nocy w hotelowym apartamencie Kirk ją skrzywdził. 

Głos w sprawie zabrał syn Kirka Douglasa, Michael Douglas, mówiąc jedynie: "Niech oboje spoczywają w pokoju".

***
Zobacz więcej: 

Krzysztof Krawczyk cierpiał na chorobę Alzheimera? Ewa Krawczyk przerwała milczenie po wyznaniu pasierba! 

Jarosław Jakimowicz wywołał skandal na antenie TVP! Prowadzący natychmiast mu przerwał!  

***

Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy