Reklama

Reklama

Klaudia El Dursi przez całe życie nie nauczyła się pisać jednej z cyfr

Przygotowywanie zaproszeń na przyjęcie urodzinowe, które wyprawia dla swojego młodszego syna, przypomniało Klaudii El Dursi o tym, że od dzieciństwa towarzyszy jej dziwna ułomność – nie potrafi jednym ciągiem napisać cyfry osiem. Wreszcie postanowiła wyeliminować u siebie ten słaby punkt.

"Jasio ma siódme urodziny. (...) Wypisywałam zaproszenia. Musiałam na nich umieścić swój numer telefonu, a tam dużo ósemek jest. Wiecie - cyfra składająca się z dwóch kółeczek. (...) Problem jest w tym, że ja nie wykształciłam w sobie umiejętności pisania ósemki takiej "dorosłej", którą się robi jednym ciągiem. Całe życie borykam się z takim upośledzeniem. Zawsze piszę takiego "bałwanka" - kółeczko na górze, kółeczka na dole" - Klaudia El Dursi mówi o tej wstydliwej kwestii w relacji na InstaStories.

W końcu nadszedł przełom... "Ale dzisiaj, wypisując dwadzieścia kilka zaproszeń, mówię sobie: Chyba wiocha pisać te bałwanki. Może się nauczę? Tak więc (...) dzisiaj pół poranka uczyłam się pisać cyfrę osiem. Już chyba umiem. Nawet mi to wychodzi" - pochwaliła się sukcesem z kaligrafii.

Reklama

El Dursi nie wyjaśniła, dlaczego nie poprosiła o wskazówki swojego starszego syna, 12-letniego Dawida.


Zobacz również:

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła w jesiennej stylizacji

Kowbojki to najmodniejsze buty jesieni. Jak noszą je gwiazdy?

Ciężkie buty w stylizacji to hit tej jesieni!

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: gwiazdy | Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje