Klaudia El Dursi w bikini. Lansuje najmodniejszy trend na plażę

Klaudia El Dursi, gospodyni programu "Hotel Paradise" i jedna z najpiękniejszych Polek, wrzuciła na Instagrama zdjęcie z Dubaju, na którym zaprezentowała się w kusym bikini, lansując jednocześnie mocny trend, który będzie hitem tego lata. Nie zgadniecie, na czym polega!

Klaudia El Dursi chętnie lansuje nowe trendy
Klaudia El Dursi chętnie lansuje nowe trendy KurnikowskiAKPA

Klaudia El Dursi prowadzi obecnie program "Hotel Paradise", ale gdy tylko ma przerwę w nagraniach, oddaje się jednej ze swoich największych pasji, czyli podróżowaniu. 35-letnia prezenterka przebywa obecnie w Barcelonie, gdzie nie tylko odpoczywa, ale także sporo zwiedza i próbuje nowych smaków. Ostatnie miesiące były dla Klaudii trudne - cierpiała na problemy żołądkowe, które nie pozwalały jej na kulinarne szaleństwa, ale właśnie przyznała, że jej zdrowie jest już pod kontrolą i znów może jeść to, na co ma ochotę.

Jeszcze kilka dni temu Klaudia El Dursi była w Dubaju i regularnie wrzucała na Instagrama fotki z tej egzotycznej podróży. Na jednej z nich zaprezentowała się w kusym bikini, lansując jednocześnie trend, który będzie hitem tego lata. Na czym polega?

Klaudia El Dursi w bikini. Tak lansuje modny plażowy trend

Klaudia El Dursi wrzuciła kilka dni temu na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje w beżowym bikini z lekkim połyskiem, które zawiązała stosując, technikę upside down, nazywaną też techniką 180 stopni. Polega ona na zawiązaniu stroju odwrotnie, górą do dołu, tak by sznurki, które zazwyczaj oplatają szyję, znalazły się wokół pleców. Styliści przekonują, że to jeden z najmocniejszych trendów sezonu, który będzie prawdziwym hitem tego lata!

Pójdziecie w ślady Klaudii i innych gwiazd, które też pokochały ten trend?

Paulina Krupińska - moda to tylko pracaNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}