Klaudia El Dursi wyjechała bez dzieci

El Dursi, znana widzom z 8. edycji programu "To Model" od kilku tygodni przebywa na Bali. W Indonezji trwają bowiem przygotowania do kolejnego telewizyjnego show: "Hotel Paradise", którego modelka jest prowadzącą. Niektórym fanom nie podoba się to, że celebrytka zostawiła w Polsce swoją rodzinę.

Klaudia El Duris robi karierę w telewizji
Klaudia El Duris robi karierę w telewizjiKamil PiklikiewiczEast News

O swojej pracy na planie programu El Dursi regularnie pisze w swoich mediach społecznościowych.

- Bali my new home for the next months - pochwaliła się ostatnio, publikując na Instagramie zdjęcie z rajskiej wyspy. I to właśnie ten wpis spowodował, że fani wytknęli Klaudii brak konsekwencji. Kiedy bowiem piękna bydgoszczanka była jeszcze uczestniczką programu "Top model", wiele razy narzekała na to, że brakuje jej kontaktu z rodziną i tęskni za dziećmi. W wielu wypowiedziach podkreślała, że tęsknota za mężem i synami jest trudna do zniesienia. Teraz, gdy wyznała, że jeszcze kilka miesięcy spędzi w Indonezji, przypomniano jej tamte wypowiedzi.

"Co z dzieciakami i mężem?", "Pojechałaś z chłopakami?", "Dzieci pewnie tęsknią", "Rozumiem, kariera karierą, trzeba się ustatkować itp., ale jak radzisz sobie z rozłąką z mężem i co najważniejsze dzieckiem? Chyba żadna matka by tego nie wytrzymała", pisali w komentarzach jej fani.

Klaudia El Dursi od razu odpowiedziała na zarzuty:

- To prawda, rozłąka z rodziną jest bardzo trudna. Przyjechałam tu najpierw sama, żeby spokojnie rozpocząć program, wdrożyć się, ale już za dwa dni rodzina do mnie przylatuje - napisała na Instargamie.

Modelka odniosła się również do sprawy w krótkim wywiadzie z Mateuszem Hładkim, który wyemitowano w "Dzień dobry TVN": - Rozłąka to coś bardzo uciążliwego - powiedziała.

- Cieszę się, że te pierwsze tygodnie minęły mi bardzo intensywnie. Był duży stres, duży nakład czasu i pracy.

Fani nie byli jednak usatysfakcjonowani odpowiedziami modelki. Usiłowali się dowiedzieć, czy rodzina zostanie z nią do końca nagrań, czy tylko ją odwiedzi na kilka dni. El Dursi na te pytania jednak nie odpowiedziała.

PAP life
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas