Reklama

Klaudia Halejcio o związku z Tomaszem Barańskim. Poświęciła się?

Klaudia Halejcio udzieliła niedawno wywiadu, w którym szczerze opowiedziała o dawnym związku. Okazuje się, że nie był on idealny. "Z czegoś rezygnowałam kosztem siebie, żeby pomóc tej drugiej osobie, a okazało się, w perspektywie czasu, że nie była warta tego wszystkiego i bardzo mnie oszukała - wyznała na temat jednej z relacji. Czyżby chodziło o Tomasza Barańskiego?

Klaudia Halejcio udzieliła niedawno Żurnaliście szczerego wywiadu, w którym zdecydowała się wrócić wspomnieniami do przeszłości i opowiedzieć o swoim związku z przeszłości. Wcześniej aż tyle na ten temat nie mówiła, jednak wreszcie podjęła ten trudny temat. 

Klaudia Halejcio o dawnych związkach. Dostało się Tomaszowi Barańskiemu?

31-letnia aktorka wyznała m.in., że kiedyś związana była z osobą chorą i choć w trakcie rozmowy nie padło nazwisko, można się domyślać, że chodzi o relację z Tomaszem Barańskim, który w 2014 roku u Barańskiego roku zmagał się z nowotworem nerki. Na szczęście mężczyzna wyzdrowiał.

Reklama

Klaudia Halejcio chciała pomóc byłemu partnerowi, jednak ten pomimo okazanego mu wsparcia, potraktował ją na koniec podle. 

Ta relacja nie była łatwa i dużo ją kosztowała, bo gwiazda zrezygnowała z czegoś dla niej ważnego na rzecz drugiej osoby. Niestety ten człowiek tego nie docenił.

Związek z tym mężczyzną miał później rzutować na jej kolejne relacje, ponieważ nie potrafiła przez dłuższy czas się na nikogo otworzyć. Trudno jej się było pozbierać po tamtym zawodzie.

Klaudia Halejcio obecnie jest w udanym związku

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański wystąpili wspólnie w "Tańcu z gwiazdami" i byli razem przez dwa lata. Byli nawet zaręczeni, ale ostatecznie rozstali się w 2016 roku. 

Choć Klaudia Halejcio miała trudny związek w przeszłości, dziś jest bardzo szczęśliwa. Tworzy udany związek z przedsiębiorcą Oskarem Wojciechowskim, a niedawno na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córeczka o imieniu Nel. 

Młoda mama szybko wróciła do formy po porodzie i prowadzi aktywny tryb życia. Aktywnie udziela się na Instagramie, gdzie fani śledzą jej życie.

Czytaj również: 

Halina Frąckowiak cudem uniknęła oskarżeń o szpiegostwo 

Paulina Sykut-Jeżyna w białej sweterkowej sukience 

Mick Jagger odgryzł się koledze. Będzie wojna? 

Zobacz także: 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy