Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio pokazała ciało po porodzie! Nie ukrywa niczego!

Klaudia Halejcio niecałe dwa tygodnie temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Młoda mama jest zakochana w swojej córeczce i wszystko inne zeszło na drugi plan, również idealny wygląd. Gwiazda nie ma zamiaru ukrywać tego, jak wygląda kobieta w połogu oraz tego, jak zmieniło się jej ciało.

Klaudia Halejcio pokazała ciało po porodzie

 Klaudia Halejcio długo czekała na ten moment. Początkiem czerwca 2020 roku aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę. 

Od tego momentu dzieli się z fanami nagraniami i zdjęciami z maleństwem. 

Aktorka podążając za słuszną modą normalizacji ludzkiego ciała, pokazuje się na swoim koncie społecznościowym bez makijażu, bez filtrów upiększających, a ostatnio zdecydowała się pokazać bardzo intymne zdjęcie, na którym pokazuje brzuszek niecałe dwa tygodnie po cesarskim cięciu. 

Na swoich nagraniach również pokazuje codzienność z maluszkiem, której świeżo upieczona mama dopiero się uczy. Gwiazda nie jest umalowana, czasem je w biegu, a zamiast pięknych kreacji, wybiera proste, wygodne ciuchy. 

Tak wygląda prawdziwe życie wielu mam i swoją postawą Klaudia Halejcio sprzeciwia się postawie Agnieszki Kaczorowskiej, która ostatnio głośno komentuje "modę na brzydotę". 

Reklama

Fani wspierają Klaudię Halejcio

Wiele gwiazd sprzeciwiło się jej wypowiedzi, pokazując nieretuszowane zdjęcia, na których widać niedoskonałości ich ciał. Klaudia Halejcio również, zwłaszcza po porodzie nie chce zniekształcać rzeczywistości idealnymi zdjęciami, czy nagraniami. 

Ostatnio pokazała w jaki sposób je arbuza, kołysząc wózek z dzieckiem jedną nogą, co bardzo rozbawiło jej obserwatorów. Nie zabrakło też słów zachwytu nad tym, że Klaudia Halejcio pokazuje prawdę na swoim profilu w mediach społecznościowych: 

Wiele gwiazd także udostępniło jej zdjęcie popierając normalizację kobiecego ciała w opozycji do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, która jasno wyraziła swoje stanowisko i nie ma zamiaru przepraszać za swoje słowa. 

***
Zobacz również: 

Burza w komentarzach pod zdjęciem Klaudii Halejcio

Klaudia Halejcio pokazała wózek. Pojazd dla jej córki kosztował majątek  

Klaudia Halejcio wyszła ze szpitala po porodzie

***
Zdecyduj, kto zasługuje na statuetkę Najlepszego z Najlepszych. Zagłosuj teraz»


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ​Klaudia Halejcio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy