Reklama

Reklama

Klaudia Halejcio tuli córeczkę i pokazuje okazały salon

Klaudia Halejcio cztery miesiące temu po raz pierwszy została mamą. By uczcić czas spędzony z maleńką Nel, celebrytka opublikowała zdjęcie. Halejcio tuli dziecko i pozuje na tle eleganckiego salonu. Według doniesień mediów posiadłość, do której aktorka przeprowadziła się zaraz po porodzie, miała kosztować aż 9 milionów! Była warta swojej ceny?

Klaudia Halejcio w tym roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Córeczka aktorki urodziła się w czerwcu. Od tego czasu młoda mama chętnie pozuje z maleństwem do zdjęć. Nel występuje również w zabawnych filmikach, które ku uciesze fanów publikuje celebrytka na Instagramie.

Klaudia Halejcio świetnie radzi sobie w roli mamy

Klaudia Helejcio chętnie dzieli się z obserwatorami życiem prywatnym i zawodowym. Otwarcie mówi o tym, jak wygląda macierzyństwo. Zaznacza, że córeczka jest jej oczkiem w głowie. Młoda mama nie ukrywa jednak, że od czasu do czasu dopadają ją chwile zwątpienia. Jak to często bywa podczas codziennej opieki nad niemowlęciem, jest niewyspana i zmęczona.

Reklama

Mimo tego, że Halejcio czasami ma ochotę odpocząć, nie chce powierzać Nel w ręce niani. Tłumaczy, że myśli o tym, by zostawić maleństwo z nieznajomym, budzi w niej strach.

Klaudia Halejcio świętuje cztery miesiące z córeczką

Klaudia Halejcio niedawno dodała zdjęcie, na którym widać, jak przytula małą Nel. Aktorka we wpisie zaznaczyła, że dziewczynka urodziła się dokładnie cztery miesiące temu. Fani w komentarzach gratulowali świeżo upieczonej mamie i zachwycali się tym, jak szybko rośnie Nel.  

Obserwatorzy zwrócili uwagę również na piękny salon Klaudii Halejcio, na tle którego pozowała. Utrzymane w jasnych barwach, marmurowe wnętrze robi niezwykłe wrażenie. Posiadłość, do której celebrytka przeprowadziła się zaraz po porodzie, według doniesień mediów kosztowała 9 milionów. 

***

Przeczytaj również:

Gwiazdy zachwycają w modnym welurze

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor publikują śmiałe zdjęcia. "Harce nie miały miejsca"!

Magdalena Ogórek się rozwodzi! Nowe informacje zdenerwowały prezenterkę TVP

Zobacz również: Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje