Reklama

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor publikują śmiałe zdjęcia. "Harce nie miały miejsca"!

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie film i zdjęcia, na których leży z Maciejem Dowborem w łóżku w bardzo dwuznacznej pozie. Okazuje się jednak, że, jak wyjaśnia "żadne harce nie miały miejsca"! Koroniewska wyjaśnia, że razem z Dowborem wybrali się na masaż.

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Razem ze swoim mężem, Maciejem Dowborem, poznanym na planie "M jak miłość", często pokazują swoje życie prywatne i w zabawny sposób komentują codzienność. Właśnie za to pokochali ich internauci, których coraz więcej przybywa na profilu instagramowym Koroniewskiej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - odważne zdjęcia

Ostatnio Koroniewska opublikowała niezwykle działające na wyobraźnię krótkie wideo, na którym leży na łóżku w białym szlafroku, w jednoznacznej pozie.

Opis również sugerował niezłą zabawę małżonków:

Reklama

Opublikowała również kilka zdjęć, na których razem z mężem leżą rozebrani.

To naprawdę rozpaliło wyobraźnię fanów pary gwiazd! Koroniewska ostudziła jednak komentatorów i wyznała, że po prostu... wybrali się z mężem na masaż!

- tak opisała to w poście instagramowym.Pokazała także screen wiadomości, jaką otrzymała od jednej z obserwatorek - była ona żoną masażysty, który zajął się ciałem Macieja Dowbora.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor podbijają sieć

Komentatorzy oczywiście nie pogniewali się na parę za to, że tak ich zmylili na swoim profilu. Przeciwnie - pojawiły się liczne głosy sympatii dla Koroniewskiej i Dowbora, docenienie ich poczucia humoru i podziękowania za luz i normalność.

Przeczytaj też:

Najbardziej wytatuowana uczestniczka na torze "Ninja Warrior Polska"

Małgorzata Kożuchowska w szalonym koku. Oryginalna fryzura zachwyciła fanów!

Tomasz Lis przeżył dwa udary, a teraz? Zaskakujące, czego dokonał

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy